ZALMAN zdroj ZM850- ARX - 850 W 80+ Platinum, aPFC, 13, 5cm fan, modular
Výkon zdroje (W):850; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Platinum; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž
Výrobce: Zalman
Dostupnost: 3 je skladem
Kód: 794098
Typové označení výrobce : ZM850-ARX
GTIN (EAN): 8809213768767
dodací lhůta : 1-2 dny
Zalman ZM850-ARX je plně modulární počítačový zdroj s výkonem (850 wattů) vhodný i do velmi výkonných sestav, které obsahují hned několik grafických karet. Zdroj je pohodlně energeticky "nasytí". Nechybí mu podpora pro moderní vícejádrové procesory Intel a AMD či moderní grafické karty NVIDIA a AMD. Je vybaven jedním 135 mm tichým ventilátorem zajišťující účinné a ultra tiché chlazení a dlouhou životnost. Samozřejmě obsahuje několik ochranných obvodů proti přepětí, přetížení či zkratu.
Vysoce kvalitní komponenty
Vysoký výkon a kvalitní chlazení
Zalman ZM850-ARX vyniká tichým provozem, kterého je dosaženo řadou pečlivých optimalizací, včetně použití 135mm ventilátoru.
Celá řada ochran
Účinnost
Zdroj je určen pro provoz v elektrických rozvodech 100 – 240 V. Poskytuje maximální stálý výkon 850 W a řadí se také mezi úsporné zdroje s energetickou účinností stvrzenou certifikací 80Plus PLATINUM. Při provozu dosahuje účinnosti až 92% (115VAC) / 94% (220VAC~240VAC).
Klíčové vlastnosti
Zdroj nabízí širokou řadu konektorů. K dispozici máte 16 Serial ATA napájecích konektorů, 8 molex konektorů pro mechaniky a 1 malý molex pro disketovou mechaniku, hlavní napájecí 24-pinový konektor, přídavný napájecí EPS/ATX 8 a 8x PCI Express konektor pro grafické karty. Maximální hodnoty proudů dodaných do zátěže činí při +3.3/+5 voltech 25A/22A (společně max. 120W), jedna 12 V větev může dodávat 100 A (850W). Tento zdroj je vybaven funkci aktivního PFC, tedy "Power Factor Correction", která zvyšuje účiník zdroje a eliminuje zbytečné ztráty.
Rozměry zdroje jsou 180 x 150 x 86 mm.