ZALMAN zdroj ZM750- GVII GigaMax, 750 W eff. 88%
Výrobce: Zalman
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 794268
Typové označení výrobce : ZM750-GVII
GTIN (EAN): 8809213769610
dodací lhůta : Na dotaz
Operating Temperature 0~40?
Protection OCP / OVP / OPP / OTP / UVP / SCP
Regulatory CB, CE, KC, EAC, RoHS
Model GigaMax(GVII) 750W (ZM750-GVII)
Dimensions 150(L) x 140(W) x 86(H)mm
Weight 2.09kg
Type Intel ATX 12V V2.31
PFC Active PEC
Input Voltage 200-240VAC
Input Current 6A
Input Frequency 50-60Hz
Efficiency Max 88% @ 230VAC, Typical load