ZALMAN zdroj ZM650- GVII GigaMax, 650 W eff. 88%
Výrobce: Zalman
Dostupnost: 3 je skladem
Kód: 794267
Typové označení výrobce : ZM650-GVII
GTIN (EAN): 8809213769603
dodací lhůta : 1-2 dny
Regulatory CB, CE, KC, EAC, RoHS
Cables (Connector) Motherboard Cable x 1
PCI Express Cable (Connector 2ea) x 1
IDE (Connector 2ea) + FDD (Connector 1ea) Cable x 1
S-ATA Cable x 1
S-ATA / IDE Cable x 1
CPU Cable x 1
Model GigaMax 650W (ZM650-GVII)
Dimensions 150(L) x 140(W) x 86(H)mm
Weight 2.01kg
Material(s) Intel ATX 12V V2.31
Type Intel ATX 12V V2.31
PFC Active PEC
Input Voltage 200-240VAC
Input Current 6A
Input Frequency 50-60Hz
Efficiency Max 88% @ 230VAC, Typical load
MTBF 50,000 Hours
Operating Temperature 0~40°C