ZALMAN zdroj ZM550- GVII GigaMax, 550 W eff. 88%
Výrobce: Zalman
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 794266
Typové označení výrobce : ZM550-GVII
GTIN (EAN): 8809213769597
dodací lhůta : Na dotaz
Regulatory CB, CE, KC, EAC, RoHS
Protection OCP / OVP / OPP / OTP / UVP / SCP
Input Frequency 50-60Hz
Efficiency Max 88% @ 230VAC, Typical load
MTBF 50,000 Hours
Operating Temperature 0~40°C
Model GigaMax 550W (ZM550-GVII)
Dimensions 150(L) x 140(W) x 86(H)mm
Weight 1.95kg
Type Intel ATX 12V V2.31
PFC Active PEC
Input Voltage 200-240VAC
Input Current 6A