ZALMAN zdroj ZM500- TXII MegaMax, 500 W, 80 PLUS
Výrobce: Zalman
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 794249
Typové označení výrobce : ZM500-TXII
GTIN (EAN): 8809213769795
dodací lhůta : Na dotaz
Model ZM500-TXII
Efficiency Max 86% @ 220VAC, Typical Load
Dimensions 140(L) x 150 (W) x 86 (H) mm
MTBF 100,000Hours
Weight 1.63 kg
Operating Temperature 10~45 ?
PFC Active PFC 98%
Regulatory KC, CE, CB, RoHS, EAC
Type Intel ATX 12V Ver2.31
Protection OPP/OVP/UVP/SCP
Input Voltage 200-240 VAC
Input Current 4A
Input Frequency 50-60Hz
Fan Size 120mm