ZALMAN zdroj WATTTERA ZM800- EBTII - 800 W 80+ Gold, 13, 5cm fan, modular
Výkon zdroje (W):800; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž
Výrobce: Zalman
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 794306
Typové označení výrobce : ZM800-EBTII
GTIN (EAN): 8809213769290
dodací lhůta : Na dotaz
Model WATTTERA [800W] ZM800-EBTII
80PLUS GOLD Power Supply
Efficiency Max 91% @230 VAC, Typical Load
Dimensions 160 (L) x 150 (W) x 86 (H) mm
MTBF 100,000 Hours
Weight 3.12 kg
Operating Temperature 0~40 C
PFC Active PFC (>0.9)
Regulatory UL,FCC,CB,CE,KC,EAC,RoHS
Type Intel ATX 12V ver 2.31
Protection OCP/ OVP/ OPP/ OTP/ UVP/ SCP
Input Voltage 100-240 VAC
Input Current 10-5A
Input Frequency 50-60Hz
Fan Size 135mm