ZALMAN zdroj WATTTERA ZM1000- EBTII - 1000 W 80+ Gold, 13, 5cm fan, modular
Výkon zdroje (W):1000; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž
Výrobce: Zalman
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 794308
Typové označení výrobce : ZM1000-EBTII
GTIN (EAN): 8809213769306
dodací lhůta : Na dotaz
Model WATTTERA [1000W] ZM1000-EBTII
80PLUS GOLD Power Supply
Efficiency Max 91% @ 230 VAC, Typical Load
Dimensions 160 (L) x 150 (W) x 86 (H) mm
MTBF 100,000Hours
Weight 3.24kg
Operating Temperature 0~40 C
PFC Active PFC (>0.9)
Regulatory UL, FCC, CB, CE, KC, EAC, RoHS
Type Intel ATX 12V Ver 2.31
Protection OCP/OVP/OPP/OTP/UVP/SCP
Input Voltage 100-240 VAC
Input Current 11A-5.5A
Input Frequency 50-60 Hz
Fan Size 135mm