Typ příslušenství:Ostatní
Výrobce: TP-link
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 324186
Typové označení výrobce : PSM500-AC
GTIN (EAN): 4895252502732
dodací lhůta : Na dotaz
TP-Link PSM500-AC modulární zdroj
500W napájecí modul AC
pro SG6428XHP, SG6654XHP, S6500-24GP4XF, S6500-48GP6XF, S6500-24MPP4Y, S6500-48MPP6Y
  • Výstupní výkon až 500 W
  • Možnost výměny za provozu
  • Výstupní napětí 53,5 V DC
  • Výstupní ochrana proti přepětí/podpětí/zkratu/nadproudu
  • Přepěťová ochrana ±6 kV
  • Vhodné pro SG6428XHP, SG6654XHP, S6500-24GP4XF, S6500-48GP6XF, S6500-24MPP4Y, S6500-48MPP6Y
Technické specifikace
Redundant Power Supply
AC Power Input 100-240V~ 50/60Hz 8A
DC Power Output 53.5 V/9.35 A
Surge Protection ±6 kV
Dimensions 259.5*95.8*40.1 mm
Maximum Power Output 500W
Environment • Operating Temperature: 0°C–45°C (32°F to 113°F)
• Storage Temperature: -40?–70? (-40?~158?)
• Operating Humidity: 10%–90% RH, Non-condensing
• Storage Humidity: 5%–90% RH, Non-condensing