TP- Link OMADA POE2412G pasivní PoE injektor (2xGbE, 24V, 12 W)
Výrobce: TP-link
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 324211
Typové označení výrobce : POE2412G
GTIN (EAN): 6935364083342
dodací lhůta : Na dotaz
TP-Link OMADA POE2412G
PoE adaptér
  • Podporovaný 24V pasivní PoE
  • Automatické určení potřebných požadavků na napájení
  • Pohodlné provedení pro montáž na stěnu
  • Podpora gigabitové rychlosti
  • Plug-and-Play nevyžaduje žádnou konfiguraci
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/poe2412g/
Technické specifikace
HARDWARE FEATURES
Interface 2 10/100/1000Mbps RJ45 Port
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
1 100~240V / 50~60Hz AC Power Input Port