SMART Signage stretch LED SH37R 37" LH37SHRBBGBXEN
Úhlopříčka obrazovky ("):37"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Jiné; Rozhraní:VGA, 3.5mm Jack, LAN, RS-232, DisplayPort, DVI; Svítivost (nit):700; VESA:400 x 200; Doba provozu:24/7
Výrobce: Samsung
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 3878634
Typové označení výrobce : LH37SHRBBGBXEN
GTIN (EAN): 8806094097245
Displeje série SHF od společnosti Samsung se vyznačují úzkým profilem s hloubkou pouhých 39,9 mm, která vám umožňuje maximálně využít dostupný prostor. Díky tomu je zabezpečena možnost instalovat displeje i v omezeném prostoru a splynout s okolním prostředím vzhledem k štíhlému a lehkému designu. To vše při snížené spotřebě energie a s nižšími provozními náklady. Tenký rám s hloubkou pouhých 13,9 mm (T/B) a 7,5 mm (L/R) snižuje rozptýlení pozornosti diváků a umožňuje čistý a nepřerušovaný přenos vašeho sdělení.
Technické Specifikace
  • Úhlopříčka obrazovky: 37"
  • Typ panelu: 60Hz E-LED BLU
  • Rozlišení: 1920 x 540 (16:4.5)
  • Rozteč pixelů (H×V): 0.4686 x 0.4686 mm
  • Barevné rozpětí: 72%
  • H-Scanning frekvence: 54 ~ 69.75kHZ
  • Maximální zobrazovací frekvence: 148.5MHz