SMART Signage stretch LED SH37C 37" LH37SHCEBGBXEN
Úhlopříčka obrazovky ("):37"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Jiné; Rozhraní:VGA, 3.5mm Jack, LAN, RS-232, DisplayPort, DVI; Svítivost (nit):700; VESA:400 x 200; Doba provozu:24/7
Výrobce: Samsung
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 3878763
Typové označení výrobce : LH37SHCEBGBXEN
GTIN (EAN): 8806095208848
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Maximalizujte prostor a optimalizujte obsah díky SMART Signage digitální komunikaci  642302a
Maximalizujte prostor a optimalizujte obsah díky SMART Signage digitální komunikaci
Obr. Ostrý obraz v různých světelných podmínkách 642302b
Ostrý obraz v různých světelných podmínkách
Obr. Jednoduše přizpůsobte zobrazení obsahu do svislé nebo vodorovné polohy  642302c
Jednoduše přizpůsobte zobrazení obsahu do svislé nebo vodorovné polohy
Obr. Zvyšte interakci diváků na maximum při minimálním prostoru  642302d
Zvyšte interakci diváků na maximum při minimálním prostoru
Displeje série SHF od společnosti Samsung se vyznačují úzkým profilem s hloubkou pouhých 39,9 mm, která vám umožňuje maximálně využít dostupný prostor. Díky tomu je zabezpečena možnost instalovat displeje i v omezeném prostoru a splynout s okolním prostředím vzhledem k štíhlému a lehkému designu. To vše při snížené spotřebě energie a s nižšími provozními náklady. Tenký rám s hloubkou pouhých 13,9 mm (T/B) a 7,5 mm (L/R) snižuje rozptýlení pozornosti diváků a umožňuje čistý a nepřerušovaný přenos vašeho sdělení.
Obr. Spojení různých displejů bez nutnosti použití přidaného zařízení  642302e
Spojení různých displejů bez nutnosti použití přidaného zařízení
Technické Specifikace
  • Úhlopříčka obrazovky: 37"
  • Typ panelu: 60Hz E-LED BLU
  • Rozlišení: 1920 x 540 (16:4.5)
  • Rozteč pixelů (H×V): 0.4686 x 0.4686 mm
  • Aktivní velikost displeje (H×V): 899.712 x 253.044
  • Kontrastní poměr: 4.000:1
  • Zorný úhel (H/V): 178/178
  • Doba odezvy: 16ms
  • Barevnost displeje: 8bitový bílý šum - 16,7 mld.
  • Barevné rozpětí: 72%
  • H-Scanning frekvence: 54 ~ 69.75kHZ
  • Maximální zobrazovací frekvence: 148.5MHz