SMART Signage LED QB13R 13" LH13QBRMBGCXEN
Úhlopříčka obrazovky ("):15" a méně; Technologie TV:LED; Rozlišení:4K UHD 3840x2160; Rozhraní:HDMI, VGA, USB, LAN, DisplayPort; Formát obrazovky:16:9; Svítivost (nit):500; VESA:100 x 100; Doba provozu:16/7
Výrobce: Samsung
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 3878741
Typové označení výrobce : LH13QBRMBGCXEN
GTIN (EAN): 8806094965469
dodací lhůta : Na dotaz
Komunikujte efektivněji na kompaktním displeji
Snadno čitelný za všech okolností
Promyšlený a tenký design
Rozsáhlé nastavení zabezpečení
Ovládejte jej pohodlně i na dálku
Specifikace
Displej
Úhlopříčka 13"
Rozlišení 1 920 × 1 080
Jas (typ.) 500 nit
Úhel sledování (H/V) 178/178
Barevný gamut 45 %
Horizontální frekvence 30~81 kHz
Vertikální frekvence 48~75 Hz
Podpora provozní doby 16/7
Typ panelu ADS
Rozteč pixelů (H x V) 0,153 × 0,153
Kontrastní poměr 800:1
Čas odezvy (ms) 30 ms
Zatmavení displeje 25 %
Maximální frekvence pixelů 594 MHz
Contrast Ratio (Dynamic) 10 000:1
Konektivita
HDMI vstup 1
Verze HDMI 1,4
Verze HDCP 2,2
USB 1
Audio výstup Stereo Mini Jack
RS232 vstup Ano
RJ45 vstup Ano
WiFi Ano
Napájení
Zdroj napájení AC 100-240 V 50/60 Hz
Spotřeba energie (režim zapnuto) 27,5 W
Spotřeba energie (režim spánku) 0,5 W
Rozměry
Rozměry sady (ŠxVxH) 322 × 193,5 × 28,2 mm
Rozměry balení (ŠxVxH) 376 × 132 × 248 mm
Váha
Váha sady 0,9 kg
Hmotnost balení 1,7 kg
Provozní podmínky
Teplota 0°C~ 40°C
Vlhkost 10 ~ 80 %, nekondenzující
Mechanické specifikace
Podpora VESA 100 × 100 mm