SEASONIC zdroj 600 W SSP- 600ES2, 80+ Bronze
Výrobce: Seasonic
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 522280
Typové označení výrobce : SSP-600ES2
GTIN (EAN): 4711173876601
dodací lhůta : Na dotaz
Napájací zdroj ET2 ATX
Tento priemyselný napájací zdroj Seasonic je vo verzii 12 V v.2.3 a s označením 80 PLUS Bronze. Vďaka dvojitému obvodu priameho meniča, mimoriadne tichému ovládaniu ventilátora a skvelým ochranným funkciám je spoľahlivou voľbou pre širokú škálu systémov. Táto jednotka je pripravená na káble PCIe a SATA a má plný rozsah vstupu striedavého prúdu. Ide o stabilný, účinný a spoľahlivý napájací zdroj, ktorý je pripravený na použitie v akejkoľvek zostave formátu ATX. Novo vydaný model ES2 plne vyhovuje novej bezpečnostnej norme IEC 62368-1.
Špecifikácie
SSP-600ES2
Špecifikácie
Vstupná frekvencia 50/60 Hz
Účinnosť 80 PLUS Bronz
Regulácia linky ± 1 % (typické)
Regulácia zaťaženia ± 5 % (typické)
Krížová regulácia ± 5 % (typické)
MTBF, plná záťaž pri 25 °C okolia (okrem Ventilátor na jednosmerný prúd) > 100 000 hodín
Aktívna korekcia účinníka 99 % (typické)
Výstupy jednosmerného prúdu
+3.3 V +5 V +12 V1 +12 V2 -12 V +5 Vsb Celkový trvalý výkon Typ vstupu
24 A 24 A 24 A 24 A 0.3 A 2.5 A 600 W 100-240 VAC
130 W (max.) 552 W (max.) 3.6 W 12.5 W