SEASONIC zdroj 350 W SSP- 350ST2 Bronze
Výrobce: Seasonic
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 522275
Typové označení výrobce : 1Y35ST21DBA10W
GTIN (EAN): 4711173876571
dodací lhůta : Na dotaz
Seasonic SSP-350ST2, bronzová
  • Intel ATX 12 V v2.3 vyhovujúce
  • Pripravené na PCIe a SATA
  • Vysoká účinnosť a spoľahlivosť
  • Ovládanie ventilátora s veľmi nízkou hlučnosťou
  • Ochrana proti skratu na všetkých výstupoch
  • Ochrana proti prepätiu
  • Ochrana proti nadmernému napájaniu
  • 100 % test HiPot
  • 100 % Vypálenie, vysoká teplota cyklicky zapnutá/vypnutá
  • Zhoda s normou IEC 62368-1
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model SSP-350ST2
celkový výkon 350 W
+3.3 V 12 A
+5 V 20 A
+12 V1 18 A
+12 V2 18 A
-12 V 0.3 A
+5 Vsb 2.5 A
Vstupná frekvencia 50/60 Hz
Konektory Hlavné napájanie
ATX 12V
Periférne zariadenia SATA, HDD, FDD
Rozmery (D x Š x V) 140 x 150 x 86 mm