SEASONIC zdroj 300 W SSP- 300SUG, 80+ Gold, Flex ATX v1.0
Výrobce: Seasonic
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 522249
Typové označení výrobce : SSP-300SUG
GTIN (EAN): 4711173873150
dodací lhůta : Na dotaz
Ide o priemyselný napájací zdroj Seasonic, ktorý spĺňa dôležité normy EMI, EMC a bezpečnostné normy. Táto jednotka je ATX 12 V v.2.31 a EPS 12 V s konštrukciou meniča DC na DC a dôležitými ochrannými funkciami. Je vybavený aktívnym obvodom PFC (Power Factor Correction) a má účinnosť 80 PLUS Gold, čo znamená, že pri vstupnom napätí 115 V AC môže jednotka dosiahnuť až 90 % účinnosť pri 50 % zaťažení. Tento priemyselný napájací zdroj je vyrobený s ohľadom na kvalitu a spoľahlivosť.
PREHĽAD:
SUG SUB M1U
80PLUS Zlato Bronz Zlato
Intel ATX 12 V v2.31 vyhovujúce ÁNO ÁNO ÁNO
EPS 12 V kompatibilný ÁNO ÁNO ÁNO
Flex ATX v1.0 vyhovujúce ÁNO ÁNO ÁNO
Rozmery 150 mm (D) x 81.5 mm (Š) x 40.5 mm (H) 150 mm (D) x 81.5 mm (Š) x 40.5 mm (H) 190 mm (D) x 81.5 mm (Š) x 40.6 mm (H)
Konštrukcia meniča DC na DC Áno Nie Áno
Obvod priameho konvertora Nie ÁNO Nie
Plne modulárne káble Áno Áno Áno
Polomodulárne káble Nie Nie Nie
Pevné káble Nie Nie Nie
40 mm ventilátor s dvojitým guličkovým ložiskom Áno Áno Áno
S3FC - vrátane režimu Fanless Nie Áno Áno
S2FC - inteligentné a tiché ovládanie ventilátora Áno Nie Nie
Jednoduchá výmena konektorov Áno Áno Áno
Nulové minimálne zaťaženie na 3.3 V koľajnica Áno Nie Áno
Ochrana proti skratu na všetkých výstupoch Áno Áno Áno
Ochrana proti prepätiu Áno Áno Áno
Ochrana proti nadmernému napájaniu Áno Áno Áno
100% test HiPot Áno Áno Áno
100 % Vypálenie, vysoká teplota cyklicky zapnutá/vypnutá Áno Áno Áno
Dodržiavanie bezpečnostných predpisov CB, cUL, TUV, CCC, BSMI CB, cUL, TUV, CCC, BSMI CB, cUL, TUV
Zhoda s EMI/EMC CE, FCC, RCM CE, FCC, RCM CE, FCC, RCM
Špecifikácie
SSP-300SUG
Špecifikácie
Vstupná frekvencia 50/60 Hz
Rozbehový prúd pri studenom štarte 100 A max.
Účinnosť 80 PLUS Gold
Regulácia linky ± 1 % (typické)
Regulácia zaťaženia ± 5 % (typické)
Krížová regulácia ± 5 % (typické)
Vlnenie / šum 1 %
MTBF, plná záťaž pri 25 °C okolia (okrem Ventilátor na jednosmerný prúd) > 100 000 hodín
Aktívna korekcia účinníka 99 % (typické)
Výstupy jednosmerného prúdu
+3.3 V +5 V +12 V Kombinovaný -12 V +5 Vsb Celkový trvalý výkon Typ vstupu
10 A 14 A 25 A 0.3 A 2 A 300 W 100-240 VAC
100 W 300 W 3.6 W 10 W