SEASONIC zdroj 300 W SSP- 300SUB, 80+ Bronze, Flex ATX v1.0
Výrobce: Seasonic
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1036984
Typové označení výrobce : SSP-300SUB
GTIN (EAN): 4711173873501
dodací lhůta : Na dotaz
Napájací zdroj SUB Flex ATX
Spínané napájacie zdroje priemyselnej úrovne Seasonic ponúkajú spoľahlivý zdroj pre širokú škálu zostáv. Náš plne modulárny rad Flex ATX s plným rozsahom striedavého vstupu sa dodáva vo verziách 250 W a 300 W a je ideálnou voľbou pre pracovné stanice, štandardné alebo pokročilé servery a rôzne automatizačné alebo komunikačné aplikácie. Ich mimoriadne tiché ovládanie ventilátora z nich robí príjemného spoločníka v každom priemyselnom systéme.
PREHĽAD:
SUG SUB M1U
80PLUS Zlato Bronz Zlato
Intel ATX 12 V v2.31 vyhovujúce ÁNO ÁNO ÁNO
EPS 12 V kompatibilný ÁNO ÁNO ÁNO
Flex ATX v1.0 vyhovujúce ÁNO ÁNO ÁNO
Rozmery 150 mm (D) x 81.5 mm (Š) x 40.5 mm (H) 150 mm (D) x 81.5 mm (Š) x 40.5 mm (H) 190 mm (D) x 81.5 mm (Š) x 40.6 mm (H)
Konštrukcia meniča DC na DC Áno Nie Áno
Obvod priameho konvertora Nie ÁNO Nie
Plne modulárne káble Áno Áno Áno
Polomodulárne káble Nie Nie Nie
Pevné káble Nie Nie Nie
40 mm ventilátor s dvojitým guličkovým ložiskom Áno Áno Áno
S3FC - vrátane režimu Fanless Nie Áno Áno
S2FC - inteligentné a tiché ovládanie ventilátora Áno Nie Nie
Jednoduchá výmena konektorov Áno Áno Áno
Nulové minimálne zaťaženie na 3.3 V koľajnica Áno Nie Áno
Ochrana proti skratu na všetkých výstupoch Áno Áno Áno
Ochrana proti prepätiu Áno Áno Áno
Ochrana proti nadmernému napájaniu Áno Áno Áno
100% test HiPot Áno Áno Áno
Špecifikácie
SSP-300SUB
Špecifikácie
Vstupná frekvencia 47 / 63 Hz
Rozbehový prúd pri studenom štarte 100 A max.
Účinnosť 80 PLUS Bronz
Regulácia linky ± 1 % (typické)
Regulácia zaťaženia ± 5 % (typické)
Krížová regulácia ± 5 % (typické)
Vlnenie / šum 1 %
MTBF, plná záťaž pri 25 °C okolia (okrem Ventilátor na jednosmerný prúd) > 100 000 hodín
Aktívna korekcia účinníka 95% (typické)
Výstupy jednosmerného prúdu
+3.3 V +5 V +12 V1 +12 V2 -12 V +5 Vsb Celkový trvalý výkon Typ vstupu
14 A 17 A 18 A 18 A 0.8 A 2 A 300 W 100-240 VAC
110 W 252 W 9.6 W 10 W