SAMSUNG MT OLED 27" LS27FG502SUXEN
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž, G-Sync, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.2; Doba odezvy (ms):0.03; Barevná hloubka (bit):10
Výrobce: Samsung
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 10619786
Typové označení výrobce : LS27FG502SUXEN
GTIN (EAN): 8806097684046
dodací lhůta : 1-2 dny
Specifikace
Display
Screen Size (Class)27
Flat / CurvedFlat
Active Display Size (HxV) (mm)590.42 x 333.72
Aspect Ratio16:9
Panel TypeOLED
Brightness (Typical)200cd/?
Brightness (Min)190cd/?
Contrast Ratio (Static)1,000,000:1
HDR(High Dynamic Range)HDR10
ResolutionQHD (2,560 x 1,440)
Response Time (ms)0.03ms(GTG)
Viewing Angle (H/V)178/178
Color SupportMax 1B
Color Gamut (DCI Coverage)99% (CIE1976)
Frame RateDisplayPort Max 180Hz / HDMI Max 144Hz
General Feature
Energy Saving SolutionYes
Eye Saver ModeYes
Flicker FreeYes
Quantum Dot ColorYes
Image SizeYes
Windows CertificationWindows11
FreeSyncFreeSync
G-SyncG-Sync Compatible
Off Timer PlusYes
Black EqualizerYes
Virtual AIM PointYes
Super Arena Gaming UXYes
Auto Source SwitchAuto Source Switch+
Smart Service
Smart TypeNo
Interface
Display Port1EA
Display Port Version1.2
HDCP Version (DP)2.2
HDMI1EA
HDMI Version2.0
HDCP Version (HDMI)2.2
HeadphoneYes
USB-CNoEA
Audio
SpeakerNo
Operation Conditions
Temperature10 ~ 40?
Humidity10 ~ 80 (Non-Condensing)%
Design
Front ColorBLACK
Rear ColorBLACK
Stand ColorBlack
Stand TypeSIMPLE
Tilt-2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Wall Mount100 x 100
Eco
Energy Efficiency ClassG
Recycled PlasticYes%
Power
Power SupplyAC 100 - 240 V
Power Consumption (Max)78W
Power Consumption (Typ)28.0W
Power Consumption (DPMS)0.50W
Power Consumption (Off Mode)0.30W
Power Consumption (Yearly)41kWh/year
TypeExternal Adaptor
Dimension
Set Dimension with Stand (WxHxD)609.9 x 463.8 x 234.5mm
Set Dimension without Stand (WxHxD)609.9 x 359.3 x 57.0mm
Package Dimension (WxHxD)722 x 114 x 414mm