SAMSUNG MT LED LCD Monitor 27" ViewFinity 5K S90PC Smart LS27C902PAUXDU- plochý, IPS, 5120 x 2880, 5 ms, 60 Hz…
Výrobce: Samsung
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1061991
Typové označení výrobce : LS27C902PAUXDU
GTIN (EAN): 8806095008080
dodací lhůta : Na dotaz
Specifikace
Display
Screen Size (Class)
27
Flat / Curved
Flat
Active Display Size (HxV) (mm)
596.736 x 335.664 mm
Screen Curvature
N/A
Aspect Ratio
16:9
Panel Type
IPS
Brightness (Typical)
600 cd/m2
Brightness (Min)
480 cd/m2
Contrast Ratio (Static)
Contrast Ratio (Dynamic)
N/A
HDR(High Dynamic Range)
Yes
HDR10+
Mini LED Local Dimming
Resolution
5,120 x 2,880
Response Time (ms)
5ms(GTG)
Viewing Angle (H/V)
178°(H)/178°(V)
Color Support
Max 1B
Color Gamut (NTSC)
Color Gamut (DCI Coverage)
99% (Typ)
Color Gamut (sRGB Coverage)
100% (Typ.)
Color Gamut (Adobe RGB Coverage)
Frame Rate
Max 60Hz
General Feature
Eco Saving Plus
0.00 W Off mode
Eye Saver Mode
Yes
Flicker Free
Picture-In-Picture
Picture-By-Picture
Quantum Dot Color
Game Mode
Image Size
Daisy Chain
Windows Certification
Windows 10
FreeSync
G-Sync
VESA Adaptive-Sync
Off Timer Plus
Black Equalizer
Low Input Lag Mode
Virtual AIM Point
Core Sync
Game Bar
Gaming Hub
Yes (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES)
Refresh Rate Optimizor
Super Arena Gaming UX
HDMI-CEC
Auto Source Switch
Auto Source Switch+
Adaptive Picture
Super Ultrawide GameView
KVM Switch
Smart Service
Smart Type
Smart
Operating System
Tizen™
Bixby
Far-Field Voice Interaction
Built-in Voice Assistant
Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
TV Plus
Yes (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Universal Guide
Yes (GB, FR, DE, IT, ES)
Video Communication
Google Meet
Web Service
Microsoft 365
SmartThings Hub
Multi Device Experience
Mobile to Screen, Screen initiate mirroring, Screen Sound to Mobile, Sound Mirroring, Wireless On
Wireless DeX
My Contents
ScreenVitals
Multi View
upto 2 videos
Smart Calibration
Basic/Professional for Pro Monitor
NFT
Nifty Gateway
Knox Vault
Tap View
Workspace
Interface
Wireless Display
D-Sub
HDCP Version (D-Sub)
DVI
HDCP Version (DVI)
Dual Link DVI
Display Port
Display Port Version
HDCP Version (DP)
Display Port Out
Display Port Out Version
Mini-Display Port
1 EA
HDCP Version (Mini-DP)
02.II
HDMI
HDMI Version
HDCP Version (HDMI)
Micro HDMI
Micro HDMI Version
HDCP Version (Micro HDMI)
Audio In
Headphone
USB Ports
3
USB Hub Version
3
USB-C
USB-C Charging Power
HDCP Version (USB-C)
Thunderbolt Input
1 EA
Thunderbolt Charging Power (Port 1)
90W
Thunderbolt Charging Power (Port 2)
Version of Thunderbolt
4.0
HDCP Version (Thunderbolt)
02.II
Ethernet (LAN)
WiFi
Yes (WiFi5)
Bluetooth
Yes (BT4.2)
Built-in Camera
Windows Hello Certification
Audio
Speaker
Speaker Output
5W x 2
Adaptive Sound
Adaptive Sound+
Operation Conditions
Temperature
10~40 °C
Humidity
10~80,non-condensing %
Calibration
Factory Tunning
Built in Calibration Engine
LUT(Look-up Table) Bit Depth
Gray Balance
Uniformity Correction
Color Mode
Entertain/Graphic/Eco/sRGB/BT.709/DCI-P3/Custom 1/Custom 2
CMS(Color Management Software)
Smart Calibration
Factory Calibration Report
Design
Front Color
SILVER
Rear Color
SILVER
Stand Color
Metal Silver
Stand Type
HAS PIVOT
HAS(Height Adjustable Stand)
120mm(±5.0mm)
Tilt
-2.0°(±2.0°)~15°(±2.0°)
Swivel
Pivot
-92.0°(±2.0°)~92.0°(±2.0°)
Wall Mount
100 x 100
Eco
Energy Efficiency Class
F
Recycled Plastic
3%
Power
Power Supply
AC 100~240V
Power Consumption (Max)
182 W
Power Consumption (Typ)
26.1 W
Power Consumption (DPMS)
0.50 W
Power Consumption (Off Mode)
Power Consumption (Yearly)
38 kWh/year
Type
External Adaptor
Dimension
Set Dimension with Stand (WxHxD)
611.4 x 530.7 x 135.3 mm
Set Dimension without Stand (WxHxD)
611.4 x 364.1 x 27.1 mm
Package Dimension (WxHxD)
820.0 x 133.0 x 423.0 mm