SAMSUNG MT LED LCD Gaming Monitor 32" Odyssey LS32CG552EUXEN - prohnutý, VA, 1 ms, 165 Hz, 2560 x 1440, HDMI, Display…
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):32; Vlastnost:Prohnutý; Výbava:Zakřivený panel; Doba odezvy (ms):1; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:VA; Jas (cd/m2):300; Obnovovací frekvence displeje (Hz):165; Povrchová úprava displeje:Matný; VESA rozměry:75x75; Rozhraní:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort
Výrobce: Samsung
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 10619610
Typové označení výrobce : LS32CG552EUXEN
GTIN (EAN): 8806095337241
dodací lhůta : 1-2 dny
Specifikace
Display
Screen Size (Class) 32
Flat / Curved Curved
Active Display Size (HxV) (mm) 697.344(H)x392.256(V)
Screen Curvature 1000R
Aspect Ratio 16:9
Panel Type VA
Brightness (Typical) 300 cd/m2
Brightness (Min) 200 cd/m2
Contrast Ratio (Static) 2,500:1(Typ.)
Contrast Ratio (Dynamic) Mega ? DCR
HDR(High Dynamic Range) HDR10
HDR10+ N/A
Mini LED Local Dimming N/A
Resolution
2,560 x 1,440
Response Time (ms) 1 (MPRT)
Viewing Angle (H/V) 178°(H)/178°(V)
Color Support Max 16.7M
Color Gamut (NTSC) N/A
Color Gamut (DCI Coverage) N/A
Color Gamut (sRGB Coverage) N/A
Color Gamut (Adobe RGB Coverage) N/A
Frame Rate Max 165Hz
General Feature
Eco Saving Plus N/A
0.00 W Off mode N/A
Eye Saver Mode Yes
Flicker Free Yes
Picture-In-Picture N/A
Picture-By-Picture N/A
Quantum Dot Color N/A
Game Mode N/A
Image Size Yes
Daisy Chain N/A
Windows Certification Windows 11
FreeSync FreeSync
G-Sync N/A
VESA Adaptive-Sync N/A
Off Timer Plus Yes
Black Equalizer Yes
Low Input Lag Mode Yes
Virtual AIM Point Yes
Core Sync N/A
Game Bar N/A
Gaming Hub N/A
Refresh Rate Optimizor Yes
Super Arena Gaming UX Yes
HDMI-CEC N/A
Auto Source Switch Auto Source Switch+
Adaptive Picture N/A
Super Ultrawide GameView N/A
KVM Switch N/A
Smart Service
Smart Type N/A
Operating System N/A
Bixby N/A
Far-Field Voice Interaction N/A
Built-in Voice Assistant N/A
TV Plus N/A
Universal Guide N/A
Video Communication N/A
Web Service N/A
SmartThings Hub N/A
Multi Device Experience N/A
Wireless DeX N/A
My Contents N/A
ScreenVitals N/A
Multi View N/A
Smart Calibration N/A
NFT N/A
Knox Vault N/A
Tap View N/A
Workspace N/A
Interface
Wireless Display N/A
D-Sub N/A
HDCP Version (D-Sub) N/A
DVI N/A
HDCP Version (DVI) N/A
Dual Link DVI N/A
Display Port 1 EA
Display Port Version 01.II
HDCP Version (DP) 02.II
Display Port Out N/A
Display Port Out Version N/A
Mini-Display Port N/A
HDCP Version (Mini-DP) N/A
HDMI 1 EA
HDMI Version 2
HDCP Version (HDMI) 02.II
Micro HDMI N/A
Micro HDMI Version N/A
HDCP Version (Micro HDMI) N/A
Audio In N/A
Headphone Yes
USB Ports N/A
USB Hub Version N/A
USB-C N/A
USB-C Charging Power N/A
HDCP Version (USB-C) N/A
Thunderbolt Input N/A
Thunderbolt Charging Power (Port 1) N/A
Thunderbolt Charging Power (Port 2) N/A
Version of Thunderbolt N/A
HDCP Version (Thunderbolt) N/A
Ethernet (LAN) N/A
WiFi N/A
Bluetooth N/A
Built-in Camera N/A
Windows Hello Certification N/A
Audio
Speaker N/A
Speaker Output N/A
Adaptive Sound N/A
Operation Conditions
Temperature 10~40 °C
Humidity 10~80, non-condensing %
Calibration
Factory Tunning N/A
Built in Calibration Engine N/A
LUT(Look-up Table) Bit Depth N/A
Gray Balance N/A
Uniformity Correction N/A
CMS(Color Management Software) N/A
Factory Calibration Report N/A
Design
Front Color BLACK
Rear Color BLACK
Stand Color BLACK
Stand Color
Stand Type SIMPLE
HAS(Height Adjustable Stand) N/A
Tilt -2 ~ 18
Swivel N/A
Pivot N/A
Wall Mount 75 x 75
Eco
Energy Efficiency Class G
Recycled Plastic N/A
Power
Power Supply AC 100~240V
Power Consumption (Max) 59 W
Power Consumption (Typ) 33.2 W
Power Consumption (DPMS) 0.50 W
Power Consumption (Off Mode) 0.30 W
Power Consumption (Yearly) 48 kWh/year
Type External Adaptor
Dimension
Set Dimension with Stand (WxHxD) 710.1 x 533.6 x 272.6 mm
Set Dimension without Stand (WxHxD)
710.1 x 439.4 x 135.9 mm
Package Dimension (WxHxD) 793.0 x 197 x 494.0 mm