SAMSUNG MT LED LCD Gaming Monitor 27" Odyssey LS27BG400EUXEN- plochý, IPS, 1920 x 1080, 1 ms, 240 Hz, HDMI, DP, Pivot
Výrobce: Samsung
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1061886
Typové označení výrobce : LS27BG400EUXEN
GTIN (EAN): 8806094341966
dodací lhůta : Na dotaz
Zcela nové herní zážitky se vám otevírají s herním monitorem Samsung Odyssey G40B. Přináší totiž přesně to, co nároční hráči vyžadují – vedle krásného obrazu zásluhou IPS panelu a Full HD rozlišení je to zejména 240Hz obnovovací frekvence, odezva 1 ms GTG nebo vyhledávané technologie NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium.
Klíčové vlastnosti:
  • Nádherný obraz s Full HD rozlišením a technologií IPS
  • Superrychlá frekvence 240 Hz
  • Dokonalá synchronizace obrazu s technologiemi NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium
  • Ultraširokoúhlé zobrazení 21 : 9
  • Automatické přepínání zdrojů s funkcí Auto Source Switch+
  • Ergonomický stojan
Full HD rozlišení a IPS panel
240Hz frekvence
Dokonalé vykreslení i nejrychlejších scén garantuje 240Hz obnovovací frekvence a superrychlá odezva 1 ms GTG.
NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium
Ultrawide Game View
Auto Source Switch+
Ergonomický stojan
Specifikace
Displej
Velikost obrazovky (třída) 27
Plochý / zakřivený Plochý
Aktivní velikost obrazovky (H/V) (mm) 596,736 × 335,664mm
Poměr stran 16:9
Typ panelu IPS
Jas (typický) 400 cd/?
Jas (min.) 320 cd/?
Poměr statického kontrastu 1 000:1 (Typ.)
Contrast Ratio (Dynamic) Mega ? DCR
HDR (Vysoký dynamický rozsah) HDR10
Rozlišení 1 920 × 1 080
Čas odezvy (ms) 1ms(GTG)
Úhel sledování (H/V) 178° (H) / 178° (V)
Podpora barev 16,7 mil.
Pokrytí sRGB 99 %
Obnovovací frekvence Max 240 Hz
Obecná funkce
Funkce Eco Saving Plus Ano
Senzor Eco Light Ano
Režim šetření zraku Ano
Technologie Flicker Free Ano
Certifikace pro systém Windows Windows 10
FreeSync Ano (FreeSync Premium)
G-Sync G-Sync kompatibilní
Časovač vypnutí Plus Ano
Black Equalizer Ano
Režim nízké odezvy Ano
Virtual AIM Point Ano
Optimizace obnovovací frekvence Ano
Super Arena Gaming UX Ano
Auto Source Switch+ Ano
Adaptivní obraz Ano
Ultrawide Game View Ano
Rozhraní
Bezdrátový displej Ne
D-Sub Ne
DVI Ne
Dual Link DVI Ne
Display Port 1 EA
Výstup Display Port 1.2
Mini-Display Port Ne
HDMI 2 EA
Verze HDMI 2.0
Verze HDCP (HDMI) 2.2
Audio vstup Ne
Sluchátka Ano
USB-C Ne
Zvuk
Reproduktor Ne
Provozní podmínky
Teplota 10 ~ 40 ?
Vlhkost 10 ~ 80 %, nekondenzující
Kalibrace
Barevný režim Custom/FPS/RTS/RPG/Sports/sRGB/Cinema/DynamicContrast
Design
Barva přední strany Černá
Barva zadní strany Černá
Barva stojanu Černá
Typ stojanu Pivot
HAS (Výškově nastavitelný stojan) 120,0 ± 5,0 mm
120,0 ± 5,0 mm -3,0° (± 2,0°) ~ + 22,0° (± 2,0°)
Otočení -15,0° (± 2,0°) ~ +15,0° (± 2,0°)
Pivot -92,0° (± 2,0°) ~ +92,0° (± 2,0°)
Připevnění na stěnu 100 × 100
Ekologie
Energetická třída E
Napájení
Zdroj napájení AC 100 ~ 240 V
Maximální spotřeba energie 48 W
Typická spotřeba energie 21,0 W
Spotřeba energie (DPMS) 0,50 W
Spotřeba energie (režim vypnuti) 0,30 W
Spotřeba energie (ročni) 31 kWh/year
Typ Externí adaptér
Rozměry
Rozměry sestavy se stojanem (Š x V x H) 614,7 × 571,1 × 244,8 mm
Rozměry sestavy bez stojanu (Š x V x H) 614,7 × 376,6 × 85,4 mm
Rozměry balení (ŠxVxH) 685,0 × 168,0 × 469,0 mm