SAMSUNG LFD 46" LH46OMBEBGBXEN 1920 x 1080,
Úhlopříčka obrazovky ("):46"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Full HD 1920x1080; Rozhraní:VGA, Komponentní, LAN, DVI; Formát obrazovky:16:9; Svítivost (nit):2500; VESA:600 x 400; Doba provozu:24/7
Výrobce: Samsung
Dostupnost: 2 je skladem
Kód: 3878674
Typové označení výrobce : LH46OMBEBGBXEN
GTIN (EAN): 8806094039474
dodací lhůta : 1-2 dny
OM46D-K
Zobrazujte propagační sdělení živě a dokonale čitelně
Zobrazujte obsah s optimálním jasem a cenově efektivně
Spolehněte se na odolnost při nepřetržitém provozu v různých venkovních prostředích
Poznejte snadnou správu a přehlednou instalaci s platformou SSSP
Jednoduchá a profesionální správa obsahu z mobilního zařízení
Vyberte si ideální typ displeje pro libovolné obchodní prostředí
Využijte různých dostupných provedení a vyberte si takové, které vyhovuje vašemu prezentačnímu prostředí. Panel OMD-K je samostatná jednotka určená k montáži a je navržený ke speciálnímu použití v různých armaturách na míru, a to v různých konfiguracích a pro potřeby různých prostředí. Model OMD-W je samostatný panel s příjemným vzhledem, který je vhodný k použití ve výlohách obchodů a má na zadní straně kryt, který zakrývá různé konektory a otvory. Modely OMD-K i OMD-W jsou dostupné v různých velikostech (46", 55" a 75"), díky čemuž umožňují flexibilní konfiguraci.
Poskytujte poutavý obsah prostřednictvím viditelného, elegantního a výjimečného designu
Zapůsobte na své zákazníky a zredukujte prvky rušící při sledování obsahu prostřednictvím sofistikovaného designu, který se vyznačuje tenkým rámem o šířce 9,3 mm a malou hloubkou, jež displeji dodávají elegantní vzhled. Díky tenkému rámu lze z displejů řady OMD sestavovat souvislé videostěny určené pro úchvatné prezentace ve výlohách a na stěnách. Díky tenkým panelům dále tyto stylové displeje efektivně využívají prostor a zároveň šetří náklady na instalační armaturu.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Displej
Diagonal Size
46"
Panel Type
S-PVA
Rozlišení
1.920 x 1.080 (16:9)
Active Display Size (HxV)
1.018,08 (H) x 572,67 (V)
Brightness (Typical)
2.500 cd/m2
Contrast Ratio
Viewing Angle (H/V)
178° / 178°
Response Time
6 ms
Display Color
8 bitů - 16,7 mil.
Color Gamut
72%
H-Scanning Frequency
30 - 81 kHz
Maximum Pixel Frequency
148,5 MHz
V-Scanning Frequency
48 - 75 Hz
Konektivita
RGB In
Analogový konektor D-SUB, DVI-D, Display Port 1.2
Video In
HDMI 1, HDMI 2, komponentní rozhraní (společné s rozhraním CVBS)
Audio In
Stereofonní mini jack
RGB Out
DP1.2 (výstupní smyčka)
Audio Out
Stereofonní mini jack
ZOBRAZIT DALŠÍ SPECIFIKACE
Napájení
Zdroj napájení
100 - 240 V ~ (+ / - 10%), 50 / 60 Hz
Power Consumption (Off Mode)
Méně než 0,5 W
Power Consumption (On Mode)
Max. 395, typ. 220
Power Consumption (Sleep Mode)
Méně než 0,5 W
Rozměry
Rozměry setu(ŠxVxH)
1.035,9 x 590,5 x 142,9 mm
Package Dimension (WxHxD)
1.123 x 686 x 236 mm
Váha
Hmotnost setu
18,7 kg
Hmotnost balení
24,2 kg
Mechanical Specification
VESA Mount
600 x 400 mm
Bezel Width
9,3 mm (nahoře), 6,5 mm (dole), 7,8 mm (vlevo a vpravo)