SAMSUNG LFD 32" LH32QMCEPGCXEN QM32C 1920 x 1080 , 8 ms, HDMI, repro, VESA
Úhlopříčka obrazovky ("):32"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Full HD 1920x1080; Rozhraní:VGA, USB, 3.5mm Jack, LAN, DVI; Formát obrazovky:16:9; Svítivost (nit):400; VESA:100 x 100; Doba provozu:24/7
Výrobce: Samsung
Dostupnost: 2 je skladem
Kód: 3878700
Typové označení výrobce : LH32QMCEPGCXEN
GTIN (EAN): 8806095205007
dodací lhůta : 1-2 dny
Neustálá pozornost publika díky profesionálnímu digitálnímu prezentačnímu řešení s vysokým výkonem
Obr. Zvyšte výkonnost své firmy pomocí pokročilé platformy SSSP druhé generace 535406b
Zvyšte výkonnost své firmy pomocí pokročilé platformy SSSP druhé generace
Obr. Kdekoli a kdykoli bezdrátově spravujte digitální monitory pomocí mobilního zařízení 535406d
Kdekoli a kdykoli bezdrátově spravujte digitální monitory pomocí mobilního zařízení
Elegantní a špičkový design digitálního prezentačního řešení řady DMD zlepší atmosféru ve vašem obchodním prostředí a zároveň pozdvihne vaši značku. Toto stylové řešení se vyznačuje mimořádně úzkým rámem se šířkou jen 9,5 mm, na který lze volitelně nainstalovat tenký rám dostupný v matné černé, černé s tenkými liniemi, dřevěné nebo titanové povrchové úpravě, která se hodí ke každému zařízení. Profil se šířkou 49,9 mm a neviditelné logo ve stylu visačky rovněž zajistí, že digitální prezentační řešení dokonale doplní design vašeho interiéru.
Technické specifikace
  • Typ panelu: 60Hz D-LED BLU
  • Dynamický kontrastní poměr: Mega
  • Barevnost displeje: 16.7 M
  • Barevné rozpětí: 72%