QNAP TS- 673A- 8G (4C/ Ryzen V1500B/ 2, 2GHz/ 8 GBRAM/ 6xSATA/ 2xM.2/ 2 x 2, 5GbE/ 4xUSB3.2/ 2xPCIe)
Čtyřjádrový AMD Ryzen Embedded V1500B, 2,2 GHz, 8GB DDR4 RAM, 6x SATA, 2x M.2 NVMe, 2x 2,5GbE, 3x USB 3.2 Gen2, 1x USB-C 3.2 Gen1, 2x PCIe
Výrobce: QNAP
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1145523
Typové označení výrobce : TS-673A-8G
GTIN (EAN): 4713213518830
dodací lhůta : Na dotaz
QNAP TS-673A-8G
Disponuje čtyřjádrovým procesorem AMD Ryzen™ řady V1000 V1500B, který poskytuje vysoký výkon systému díky až čtyřem jádrům / 8 vláknům a Turbo Core až 2,2 GHz. Zařízení TS-673A disponuje dvěma porty 2,5GbE RJ45 a dva sloty PCIe Gen 3, abyste mohli flexibilně nasazovat sítě 5GbE/10GbE. Dva sloty M.2 NVMe SSD pro technologii Qtier a SSD Cache umožňují neustálou optimalizaci úložiště. Zařízení TS-673A podporuje systémy QTS a QuTS hero, což uživatelům umožňuje flexibilně přepínat operační systém na základě jejich požadavků.
  • Hostování kontejnerových aplikací a virtuálních počítačů s různými operačními systémy.
Stránky produktu: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-673a
Seznam kompatibility HDD/SSD: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=521&category=1
Specifikace hardware:
CPU Čtyřjádrový/osmivláknový procesor AMD Ryzen™ Embedded V1500B 2,2 GHz
Architektura CPU x86 64 bitů
Grafické procesory Volitelné přes adaptér PCIe
Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou
Šifrovací modul ✓ (AES-NI)
Hardwarově akcelerované překódování Volitelné přes adaptér PCIe
Systémová paměť 8 GB SODIMM DDR4 (1 x 8 GB)
Maximální paměť 64 GB (2x 32 GB)
Paměťový slot 2 x SODIMM DDR4
Podporuje paměť ECC
V případě konfigurace se dvěma DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.
Paměť Flash 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky 6 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Kompatibilita diskových jednotek 3,5palcové SATA pevné disky
2,5palcové SATA SSD disky
Slot M.2 2 x slot M.2 2280 PCIe Gen3 x1
M.2 SSD není součástí balení.
Podpora akcelerace SSD cache
Propustnost GPU
5 Gigabitový Ethernet port (5G/2,5G/1G/100M) Volitelné přes adaptér PCIe
10 gigabitový Ethernet port Volitelné přes adaptér PCIe
Probuzení po síti LAN (WOL)
Rámec Jumbo
Slot PCIe 2
Slot 1: PCIe Gen 3 x4
Slot 2: PCIe Gen 3 x4
Rozměry karty pro sloty PCIe 1–2: 200 x 111,15 x 18,76 mm / 7,87 x 4,38 x 0,74 palce.
Je možné instalovat širší karty, pokud není využíván vedlejší slot PCIe.
Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) 3 x USB 3.2 Gen 2 typu A 10 Gb/s
1 x USB 3.2 Gen 1 typu C 5 Gb/s
Výstup HDMI™ Volitelné přes adaptér PCIe
Tvarový činitel Stolní
Indikátory LED Stav/napájení, USB, LAN, disková jednotka 1-6, M.2 SSD 1-2
Tlačítka Napájení, reset, Automatické kopírování na USB
Rozměry (V x Š x H) 180,2 × 264,3 × 279,6 mm
Rozměry nezahrnují podložku (podložka může být až 30mm / 1,18 palce vysoká v závislosti na modelu)
Hmotnost (čistá) 6.4 kg
Hmotnost (celková) 7.3 kg
Provozní teplota 0 – 40 °C (32 – 104 °F)
Skladovací teplota -20 – 70 °C (-4 – 158 °F)
Napájecí jednotka 250 W, 100-240 V AC, 50-60 Hz, 3,5 A
Spotřeba energie: Režim spánku HDD 21.891 W
Spotřeba energie: Provozní režim, typický 45.898 W
Testováno s plně osazenými disky.
Ventilátor Systémový ventilátor: 2 x 92mm
Ventilátor CPU: 1 x 60mm