QNAP TL- R1200PES- RP rozšiřující jednotka QNAP NAS (12xSATA, 2xSFF- 8644, RP)
12x 3,5" SATA, 2x SFF-8644, redundantní zdroj
Výrobce: QNAP
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1146124
Typové označení výrobce : TL-R1200PES-RP
GTIN (EAN): 4711103084014
dodací lhůta : Na dotaz
QNAP TL-R1200PES-RP
Stránky produktu: https://www.qnap.com/cs-cz/product/tl-r1200pes-rp
Seznam kompatibility rozšiřujících jednotek: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility-expansion
JBOD Connection Interface PCIe
Hot-swappable
Form Factor 2U Short Depth Rackmount
Host Interface 2 x SFF-8644 1x2 (vstup, výstup)
LED Indicators Přední panel: HDD 1-12, Napájení, Stav, Spoje, Chyba ventilátoru
Zadní panel: SAS konektor, ID skříně
Buttons Napájení
Dimensions (HxWxD) 88,65 × 432 × 370,65 mm
Weight (Net) 9.22 kg
Weight (Gross) 14.02 kg
Operating Temperature 0 - 40°C (32°F - 104°F)
Storage Temperature -20 – 70 °C (-4 – 158 °F)
Relative Humidity 5~95% RH bez kondenzace, mokrý teploměr: 27°C (80,6°F)
Power Supply Unit 300W (x2), 100 - 240V
Power Consumption: HDD Sleep Mode 43.4 W
Power Consumption: Operating Mode, Typical 78.2 W
Testováno s plně osazenými disky.
Fan 2 x 80mm, 12VDC