QNAP TL- R1200C- RP rozšiřující jednotka QNAP NAS (12xSATA, USB- C 3.2 Gen2, RP)
12x 3,5" SATA, 1x USB-C 3.2 Gen2, redundantní zdroj
Výrobce: QNAP
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1144641
Typové označení výrobce : TL-R1200C-RP
GTIN (EAN): 4713213516171
dodací lhůta : Na dotaz
QNAP TL-R1200C-RP
Úložná jednotka JBOD TL-R1200C-RP s montáží do racku vám umožňuje zálohovat a rozšířit vaše zařízení QNAP NAS, počítače (podporuje systémy Windows) a servery. Zařízení TL-R1200C-RP má dvanáct 3,5" diskových pozic SATA 6Gb/s s konektivitou USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) typu C pro zajištění řešení, které umožňuje rychlé a snadné rozšíření.
Stránky produktu: https://www.qnap.com/cs-cz/product/tl-r1200c-rp
Seznam kompatibility rozšiřujících jednotek: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility-expansion
JBOD Connection Interface USB
Drive Bay 12 x 3,5palcový
Systém je dodáván bez HDD.
Pro seznam kompatibilních HDD navštivte https://www.qnap.com/compatibility/
Drive Compatibility 3,5palcové pozice:
3,5palcové pevné disky SATA 6Gb/s, 3Gb/s
2,5palcové solid-state disky SATA 6Gb/s, 3Gb/s
Hot-swappable
Form Factor 2U Rackmount
Host Interface 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
LED Indicators HDD 1-12, Stav, Spoje, Chyba ventilátoru
Buttons Vypínač napájení
Dimensions (HxWxD) 88,6 × 482 × 562,5 mm
Nezahrnuje háček a vyčnívající část napájecí jednotky.
Weight (Net) 13.17 kg
Weight (Gross) 15.22 kg
Operating Temperature 0 - 40°C (32°F - 104°F)
Storage Temperature -20 – 70 °C (-4 – 158 °F)
Relative Humidity 5~95% RH bez kondenzace, mokrý teploměr: 27°C (80,6°F)
Power Supply Unit 250W(x2) zdroj, 100 - 240V
Power Consumption: Operating Mode, Typical 82.26 W
Testováno s plně osazenými disky.
Fan Mode Switch ✓ (Auto, vysoké, střední, nízké)
Fan 2 x 70mm, 12VDC