QNAP QM2- 2S- 220A rozšiřující karta 2xM.2 NVMe 2280/ 22110 PCIe Gen2 x 2 pro PC i NAS
Typ příslušenství:Ostatní
Výrobce: QNAP
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 437194
Typové označení výrobce : QM2-2S-220A
GTIN (EAN): 4713213512906
dodací lhůta : Na dotaz
QNAP QM2-2S-220A pro PC i NAS
Flexibilní a univerzální, zvyšuje výkon a funkčnost
QM2 posiluje výkon přidáním M.2 SSD. Nezabírá 3,5" pozice pro disky, což umožňuje maximalizovat úložnou kapacitu i výkon.
Stránky produktu: https://www.qnap.com/cs-cz/product/qm2-2s-220a
Technické specifikace
Prosím zkontrolujte seznam kompatibility M.2 SSD a QM2 instalační příručku
Konektor 2 x M.2 22110 nebo 2280 SATA SSD sloty
PCIe a kanály PCIe Gen2 x 2
Držák Nízkoprofilový (výchozí), nízkoprofilové ploché a plné výškové držáky jsou také součástí.
Rozměry (D x Š x V) 147,15 × 20,6 × 68,9 mm