iGET HOMEGUARD HGNVK84804 - kamerový PoE set 2K NVR 8CH + 4x venkovní kamera se zvukem
Výrobce: iGET
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1049064
Typové označení výrobce : HGNVK84804
GTIN (EAN): 5060442178489
dodací lhůta : Na dotaz
iGET HOMEGUARD HGNVK84804
Způsob připojení kamer a PoE napájení
Vysoká kvalita obrazu
Noční vidění a obousměrný přenos zvuku
Přístup k online sledování a záznamům odkudkoliv
Přehrávání a multitasking
Konektivita a podpora ONVIF
Technická specifikace kamer
  • Vysoké rozlišení: Super HD 2K (2560 x 1440), 25 fps
  • Napájení kamery: Podporuje PoE napájení po Ethernet kabelu, také obsahuje Jack konektor pro připojení dalšího napájení 12V DC
  • Speciální detekce pohybu: Oproti klasickým kamerám detekuje jiným způsobem než jen opticky
  • Odolnost proti prachu a vodě: IP66
  • IR noční vidění: Až do vzdálenosti 35 m (obsahuje IR LED diody a LED světla)
  • Barevné noční vidění: LED světla až do vzdálenosti 25 m
  • Režim výstrahy: Červenomodré blikající LED
  • Úhel záběru: 120°
  • Senzor: 1/3" 4.0MPx, 0.002 Lux @ F1.0 (AGC ON), B/W 0 Lux with IR
  • Kompatibilita kamery: ONVIF (Ver. 2.6, Profile S, Profile G)
  • Automatické přepnutí denního/nočního režimu: Ano
  • Digitální redukce šumu: 3D DNR, IR Cut
  • Životnost infračervených LED: 10 000 h
  • Materiál těla kamery: Litina/plast
  • Provozní teplota: -30°C až +55°C
  • Konektory: RJ45, napájecí Jack pro přídavné napájení
  • Délka kabelu od kamery po konektory: 30 cm
  • Rozměry: 100 x 100 x 90 mm
  • Hmotnost: 320 g
Technická specifikace rekordéru
  • Nahrávání: Ve vysokém Super HD 2K rozlišení 2560 x 1440
  • Počet kanálů s PoE napájením: 8 (připojení max. 8 ks kamer)
  • Operační systém: Linux
  • Komprese videa: H.265, H.264
  • Podporuje ONVIF ver.2.6 Profile S, Profile G
  • Duální stream videa: Ano, pro každý kanál
  • Rozlišení pro nahrávání: 4MP, 3MP, 2MP
  • Video výstup: 1x HDMI (až 4K), 1x VGA
  • Audio výstup: 1x HDMI, 1x RCA
  • Připojení k Internetu/Ethernetu: Pomocí RJ45 (LAN), 100/1000 Mb/s
  • USB port: 2x USB2.0 (1x v přední části, 1x v zadní části)
  • Lokální ovládání: Pomocí USB myši
  • Ukládání fotografií a videa: Na vložený HDD SATA (není součástí balení), max. 10 TB
  • Multitasking: Ano (v jeden okamžik např. přehrávání, nahrávání, detekce pohybu)
  • Vstupní signál z připojených kamer: Veškeré IP kamery
  • Napájení: 48 V DC, 1.5 A
  • Provozní teplota rekordéru NVR: -10 °C až 55 °C
  • Rozměry: 295 x 228 x 55 mm