i- tec MYSAFE35U401 externí 3, 5" rámeček pro SATA I, II, III HHD disk hliníkové provedení pro optimální odvod tepla
Typ příslušenství:Externí boxy/rámečky
Výrobce: i-tec
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 237474
Typové označení výrobce : MYSAFE35U401
GTIN (EAN): 8594047319918
dodací lhůta : 1-2 dny
USB 3.0 Advance Black HDD je externí rámeček pro všechny 3.5" SATA I, II, III pevné disky. Připojení přes USB 3.0 nabízí rychlý a snadný přenos dat (až 5 Gbps). Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0 či 1.1.
Montáž harddisku je velmi jednoduchá, trvá jen pár minut.
Specifikace:
  • Externí USB 3.0 rámeček pro všechny 3.5" SATA I, II, III pevné disky
  • Maximální kapacita HDD bez omezení
  • Pevná hliníková konstrukce pro vynikající odvod tepla a ochranu disku
  • Rozhraní USB 3.0?, zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0 a USB 1.1
  • Přenosová rychlost až 5 Gbps
  • Plug & Play
  • Snadné ovládání tlačítkem na předním panelu
  • Aktivní LED dioda indikující stav napájení a status HDD
  • Napájecí adaptér vstup 100-240 V, 50-60 Hz, výstup 12 V, 2 A
  • OS Windows XP, Vista, 7 32/64bit, 8 32/64bit, 8.1 32/64bit, 10 32/64bit, Mac OS
  • Rozměry produktu 200 x 115 x 31 mm
  • Hmotnost produktu 270 g
  • Rozměry balení 220 x 132 x 88 mm
  • Hmotnost balení 621 g
Obsah balení:
  • Externí rámeček pro 3.5" HDD