GIGABYTE zdroj UD1300GM PG5, 1300 W, 80+ Gold, 140mm fan
Výkon zdroje (W):1300; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 2x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 524779
Typové označení výrobce : GP-UD1300GM PG5
GTIN (EAN): 4719331553388
dodací lhůta : Na dotaz
Gigabyte zdroj UD1300GM PG5 1300W
•	Ultra Durable
    -	    Vysoce kvalitní japonské kondenzátory
    -	    Vylepšené chlazení (větší pasivní chladiče + optimalizované proudění vzduchu)
    -	    140mm chytrý ventilátor s hydraulickými ložisky (při nízké zátěži se neroztáčí)
    -	    Ochranné prvky OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
•	Certifikace účinnosti 80 PLUS Gold
•	Plně modulární
•	Kompaktní design = i přes vysoký výkon standardní rozměry
•	10 letá záruka
Podpora grafické karty PCIe Gen 5.0
Podpora standardu Intel ATX 3.0
Specifikace
Formát zdroje
Formát zdrojeATX
Výkon
Výkon zdroje1300 W
MTBF hodin>100,000 hours
Ochranné funkceOVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Vstupný rozsah střídavého proudu15-6.5A
Vstupní napětí DC100-240 V
Velikost ventilátoru140mm Hydraulic Bearing(HYB)fan
Počet konektorů / kabelů
ATX 20+4pin Konektor1x / 1x (610mm)
CPU/EPS 4+4pin Konektor2x / 2x (650mm)
PCIe 6+2pin Konektor8x / 3x (650mm + 150mm) + 2x (650mm)
PCIe 12+4pin Konektor1x / 1x (700mm)
SATA Konektor12x / 3x (650mm + 150mm + 150mm + 150mm)
Molex Konektor6x / 2x (600mm + 150mm + 150mm + 150mm Floppy)
Floppy/FDD Konektor2x
---
ATX12V Verze3.0
80 PLUS EfficiencyGold
Typ kabeluPlacatý, černý
Modulární kabelářPlně modulární
Velikost150 x 160 x 86 mm