GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor MO34 WQC2, OLED, 3440 x 1440 WQHD, 240 Hz, 1.5M: 1, 250cd/ m2; 1000 c, 0.03 ms…
Použití:Herní; Rozlišení displeje:3440x1440; Úhlopříčka displeje ("):34; Vlastnost:Prohnutý; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, HDR, Redukce blikání (flicker-free), Obraz v obraze (PIP), Automatická regulace jasu, USB nabíjení, KVM; Rozhraní vstup:3,5 mm Jack, USB, USB-C; Rozhraní výstup:DP, 3,5 mm Jack, HDMI; HDMI počet:2
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1541117
Typové označení výrobce : MO34WQC2
GTIN (EAN): 4719331858926
dodací lhůta : Na dotaz
Gigabyte OLED MO34WQC2
Vstupte do říše nesrovnatelného realismu s MO34WQC2. Díky 34palcovému zakřivenému QHD QD-OLED panelu poskytuje převratný výkon s dechberoucím obrazem, to vše při ohromující obnovovací frekvenci 240 Hz, která zajišťuje plynulou animaci bez rozmazání.
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka34"
DisplejOLED
Rozlišení3440x1440 WQHD
Sytost barev99% DCI-P3
Jas250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%)
1000 cd/m2 (Typ, HDR APL 3%)
Kontrast1.5M:1
Odezva0.03ms GTG
Obnovovací frekvence240Hz
Spotřeba48 W
Konektivita2x HDMI 2.1
1 x Displayport 1.4
1 x USB Type-C (alternativní režim; Upstream port; napájení až 18W)
2 x USB 3.2 downstream porty
1 x USB 3.2 Upstream port
1x Jack pro sluchátka
1x Jack pro mikrofon
Vlastnosti
VlastnostiHDR
Flicker-Free
Tactical Switch
OSD Sidekick
Black Equalizer 2.0
Dashboard
Crosshair
Timer
Counter
Eagle Eye
PiP/PbP
Auto-Update
KVM
6 axis Color Control
Apply Picture Mode
HDMI-CEC
Nastavitelnost
Nastavení výšky130 mm
Naklonění-5°~+20°
Otáčení-30°~+30°
VESA100x100 mm
Kensington lockAno
Rozměry a váha
Rozměry811.7 x 595.3 x 244.3 mm