GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor MO27Q28G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 280 Hz, 1.5M: 1, 335cd/ m2; 1500 cd/ m, 0.03 ms…
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: 100 je skladem
Kód: 1541158
Typové označení výrobce : MO27Q28G
GTIN (EAN): 4719331872663
dodací lhůta : 1-2 dny
GIGABYTE MO27Q28G OLED Gaming Monitor
GIGABYTE MO27Q28G je špičkový 27" herní monitor osazený OLED panelem, který přináší nekonečný kontrast, dokonale hlubokou černou a neuvěřitelně živé barvy s 99% pokrytím DCI-P3. Díky extrémně vysoké obnovovací frekvenci 360 Hz a bleskové době odezvy 0,03 ms (GtG) nabízí naprosto plynulý obraz bez jakéhokoliv rozmazání i v těch nejrychlejších e-sportovních titulech. Monitor je vybaven technologií OLED Care, která využívá umělou inteligenci k ochraně panelu před vypálením, čímž výrazně prodlužuje jeho životnost a spolehlivost. Hráči ocení také taktické funkce jako Tactical Switch pro rychlou změnu rozlišení nebo integrovaný KVM přepínač pro snadné ovládání více zařízení najednou. Celkový zážitek doplňuje certifikace VESA DisplayHDR True Black 400 a ergonomický stojan, který umožňuje dokonalé přizpůsobení vaší herní sestavě.
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejWOLED
Rozlišení3840 x 2160 UHD
Sytost barev99.5% DCI-P3 / 84% BT2020
Jas335 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1500cd/m2 (Typ, HDR APL 3%)
Kontrast1.5M:1
Odezva0,03ms GTG
Obnovovací frekvence280Hz
Spotřeba35 W
Konektivita2x HDMI 2.1
1x Display port 1.4
1x USB 3.2 Downstream port
1x USB 3.2 upstream port
1x USB Type-C (Alternativní mód; nabjení až 18 W)
1x Earphone Jack
VlastnostiHDR
Nastavitelnost
Nastavení výšky130 mm
VESA100x100 mm
Kensington lockAno
Rozměry a váha
Rozměry604.4 x 526.5 x 187.5 mm