Fortron zdroj FSP500- 50AAC 80PLUS BRONZE, 500 W, černá
Výkon zdroje (W):500; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Fortron
Dostupnost: 8 je skladem
Kód: 368580
Typové označení výrobce : 9PA500C708
GTIN (EAN): 4713224523342
dodací lhůta : 1-2 dny
FSP/Fortron FSP500-50AAC 80PLUS BRONZE, voľne ložený, 500 W, čierny
  • Vysoká účinnosť (85 % pri 50 % zaťažení)
  • Kvalitné kondenzátory s dlhou životnosťou
  • Tichý 120 mm ventilátor s guličkovými ložiskami
  • Aktívny filter PFC
  • Funkcia nízkeho šumu
  • Čas udržania: min. 17 ms
  • Vypínač napájania
  • Spĺňa požiadavky smernice ErP 2013 (spotreba v pohotovostnom režime <0.5W)
  • MTBF 100 000 hodín pri 25 °C
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model FSP500-50AAC
formát ATX
Napájanie 500W
pFC Aktívny PFC
napájací ventilátor 120 mm
Rozmery (Š x D x V) 140 x 150 x 86 (mm)
účinnosť >85%
Vstupné napätie 100-240 V
Konektory 1x 24 pinový konektor na MB
5x SATA
2x Molex (PATA)
1x FDD
1x 4 + 4 pinový (12V) konektor pre napájanie CPU