Fortron zdroj FSP400- 50 WCB 80PLUS BRONZE, 2U, 400 W
Výkon zdroje (W):400; Formát zdroje:1U; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Fortron
Dostupnost: 4 je skladem
Kód: 368575
Typové označení výrobce : 9PA400MP03
GTIN (EAN): 4713224523618
dodací lhůta : 1-2 dny
FSP/Fortron 2U FSP400-50WCB 80PLUS BRONZE, hromadný, 400W
FSP400-50WCB je štandardný 2U spínaný napájací zdroj. Napájací zdroj ponúka celkový výkon až 400 W, takže sa výborne používa v priemyselnom prostredí. Napájací zdroj je navyše ideálnym riešením pre riadenie IPC, pracovné stanice, komunikáciu alebo akékoľvek iné automatizačné aplikácie. Výrobok spĺňa aj najnovšie bezpečnostné a EMC normy, ktoré sú v dokonalom súlade s rôznymi predpismi na celom svete.
  • Certifikát CB 62368-1 a CB 60950-1
  • Zoznámte sa s 80 Plus Bronze
  • Návrh pre 5 000 metrov nad morom
  • Vysoká spoľahlivosť
  • Nízke zvlnenie a šum
  • Ochrana pred nadmerným prúdom
  • Ochrana proti prehriatiu
  • Ochrana pred prepätím
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model FSP400-50WCB
formát 2U
Napájanie 400W
pFC Aktívny PFC
napájací ventilátor 70 mm
Účinnosť 80 Plus Bronz
Rozmery (D x Š x V) 200 x 100 x 70 (mm)
7.00 x 3.94 x 2.76 (palcov)
čas výdrže pri 100 % 115V / 60Hz: >= 10ms
načítavanie 230V / 50Hz: >= 12ms
prevádzková nadmorská výška 5 000 metrov nad morom
prevádzková teplota 0°C až 50°C
teplota skladovania -20°C až +80°C
pracovná vlhkosť 85% relatívna vlhkosť bez kondenzácie
skladovacia vlhkosť 95 % relatívnej vlhkosti bez kondenzácie
mTBF 100 000 hodín nepretržitej prevádzky pri 25 °C, max. výstupné zaťaženie
aplikácie Pracovná stanica, úložný systém, radič IPC
Vstupné napätie 90-264 Vac
Vstupná frekvencia 47-63 Hz
Vstupný prúd 115 Vac @ 6A, 130 Vac @ 3A
Konektory 1x 20 + 4 PIN
1x 4pin P4 (12V)
2x SATA
3x PATA
2x PCI-E 8pin