Fortron zdroj FSP350- 50SAC 80PLUS BRONZE, SFX, 350 W
Výrobce: Fortron
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 368576
Typové označení výrobce : 9PA350CY03
GTIN (EAN): 4713224523434
dodací lhůta : Na dotaz
FSP/Fortron SFX FSP350-50SAC 80PLUS BRONZE, hromadný, 350W
  • Certifikát CB 62368-1
  • Zoznámte sa s 80 Plus Bronze
  • Intel Design ATX 12V V1.4
  • Nízke zvlnenie a šum
  • Ochrana pred nadmerným prúdom
  • Ochrana proti prehriatiu
  • Ochrana pred prepätím
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model FSP350-50SAC
formát SFX
Napájanie 350W
pFC Aktívny PFC
napájací ventilátor 80 mm
Účinnosť 80 Plus Bronz
Rozmery (D x Š x V) 100 x 125 x 63.5 (mm)
3.94 x 4.92 x 2.50 (palcov)
čas výdrže pri 100 % 115V / 60Hz: >= 16ms
230V / 50Hz: >= 16ms
prevádzková nadmorská výška 2 000 metrov nad morom
prevádzková teplota 0°C až 50°C
teplota skladovania -20°C až +80°C
pracovná vlhkosť 90% relatívna vlhkosť bez kondenzácie
skladovacia vlhkosť 90% relatívna vlhkosť bez kondenzácie
mTBF 100 000 hodín nepretržitej prevádzky pri 25 °C, max. výstupné zaťaženie
Vstupné napätie 90-264 Vac
Vstupná frekvencia 50-60 Hz
Vstupný prúd 115Vac @ 5A, 230Vac @ 2A