Fortron zdroj FSP300- 50UCB 80PLUS BRONZE, 1U, 300 W
Výrobce: Fortron
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 368574
Typové označení výrobce : 9PA300H701
GTIN (EAN): 4713224523588
dodací lhůta : Na dotaz
FSP/Fortron 1U FSP300-50UCB 80PLUS BRONZE, hromadný, 300W
FSP300-50UCB je štandardný napájací zdroj 1U. Napájací zdroj ponúka celkovú kapacitu až 300 W, čo z neho robí ideálne riešenie v priemyselnom prostredí.
  • Certifikát CB 62368-1 a CB 60950-1
  • Zoznámte sa s 80 Plus Bronze
  • Návrh pre 5 000 metrov nad morom
  • Vysoká spoľahlivosť
  • Nízke zvlnenie a šum
  • Ochrana pred nadmerným prúdom
  • Ochrana proti prehriatiu
  • Ochrana pred prepätím
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model FSP300-50UCB
formát 1U
Napájanie 300W
pFC Aktívny PFC
napájací ventilátor 40 mm
Účinnosť 80 Plus Bronz
Rozmery (D x Š x V) 190 x 100 x 40.5 (mm)
7.49 x 3.94 x 1.6 (palcov)
čas výdrže pri 100 % 115V / 60Hz: >= 10ms
načítanie 230V / 50Hz: >= 12ms
prevádzková nadmorská výška 5 000 metrov nad morom
prevádzková teplota 0°C až 50°C
teplota skladovania -20°C až +80°C
pracovná vlhkosť 85% relatívna vlhkosť bez kondenzácie
skladovacia vlhkosť 95 % relatívnej vlhkosti bez kondenzácie
mTBF 100 000 hodín nepretržitej prevádzky pri 25 °C, max. výstupné zaťaženie
aplikácie Pracovná stanica, úložný systém, radič IPC
Vstupné napätie 90-264 Vac
Vstupná frekvencia 47-63 Hz
Vstupný prúd 115 Vac @ 6A, 230 Vac @ 3A
konektory 1x ATX 24 PIN konektor
2x SATA
2x MOLEX
1x 4 pin