Fortron zdroj FSP250- 50FEB, Flex ATX, 250 W
Výrobce: Fortron
Dostupnost: 1 je skladem
Kód: 368571
Typové označení výrobce : 9PA250FK08
GTIN (EAN): 4713224523274
dodací lhůta : 1-2 dny
FSP/Fortron Flex ATX FSP250-50FEB, voľne ložený, 250W
Táto jednotka Flex ATX má skutočný výkon 250 W. Vďaka svojim malým rozmerom je ideálny pre aplikácie Mini-ITX, a to aj v priemyselnom prostredí.
  • Zdroj určený pre PC
  • Napájací zdroj Flex ATX 12V
  • Skutočný výkon 250 W
  • 40 mm vstavaný ventilátor s guličkovým ložiskom
  • Spĺňa novú bezpečnostnú normu EN 62368
  • Nízka hlučnosť
  • Typická účinnosť >85 %
  • Plný rozsah (90 - 264 Vac)
  • Spotreba v pohotovostnom režime <0,5 W
  • Celkový výkon pri + 3.3V, +5V max. 80W
  • Celkový výkon pri +3.3V, +5V a +12V max. 250W
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model FSP250-50FEB
formát Flex ATX
pFC Aktívny PFC
Ventilátor 40 mm, guľôčkové ložisko
Rozmery (Š x V x H) 81.5 x 40.5 x 150 mm
Napájanie 250W
Bezpečnostné normy CB, CE, TUV, cUL, FCC
Konektory 1x 20 + 4 PIN konektor pre napájanie MB
1x P4 (12V) konektor