Fortron zdroj 600 W FSP600- 51AAC 88+, bulk
Výkon zdroje (W):600; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:85+; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Fortron
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 368629
Typové označení výrobce : 9PA600AS00
GTIN (EAN): 4713224523359
dodací lhůta : Na dotaz
FSP/Fortron FSP600-51AAC 88+, bulk, 600W
  • Tichý provoz ventilátoru
  • Nadproudová ochrana
  • Ochrana proti přehřátí
  • Ochrana před vysokým napětím
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model FSP600-51AAC
Formát ATX
PFC Aktivní PFC
Ventilátor 120 mm
Rozměry 140 x 150 x 86 mm
Vstupní napětí 180-264 Vac
Frekvence 50-60 Hz
Výkon 600 W
Certifikace 80PLUS Ne
Konektory 1x 20+4 Pin MB
1x 4+4 CPU
6x SATA
3x MOLEX
2x 6+2 PCI-E
1x Floppy 4 Pin