Fortron zdroj 550 W FSP550- 51AAC 80PLUS BRONZE 230V EU, bulk, černá
Výkon zdroje (W):550; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Fortron
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 368628
Typové označení výrobce : 9PA5509103
GTIN (EAN): 368628
dodací lhůta : Na dotaz
FSP/Fortron FSP550-51AAC 80PLUS BRONZE 230V EU, bulk, 550W, black
  • Vysoká účinnost (85% při 50 % zatížení)
  • Kvalitní kondenzátory s dlouhou životností
  • Tichý 120 mm ventilátor s kuličkovým ložiskem
  • Aktivní PFC filtr
  • Funkce low noise
  • Hold-up time: min. 17 ms
  • Vypínač napájení
  • Splňuje požadavky direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W)
  • MTBF 100.000 hodin při 25 °C
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model FSP550-51AAC
Formát ATX
PFC Aktivní PFC
Ventilátor 120 mm
Rozměry 140 x 150 x 86 mm
Účinnost >85%
Vstupní napětí 100-240 V
Výkon 550 W
Konektory 1x 20+4 pin do MB
1x 4 pin (12V) konektor pro napájení CPU
1x 6 pin PCI-E