Fortron zdroj 550 W FSP550- 50ABA 80PLUS GOLD, bulk
Výkon zdroje (W):550; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Fortron
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 368631
Typové označení výrobce : 9PA550A702
GTIN (EAN): 4713224523724
dodací lhůta : Na dotaz
FSP/Fortron FSP550-50ABA 80PLUS GOLD, bulk, 550W
  • Certifikováno CB 62368-1
  • 80 Plus Gold
  • Intel Design ATX 12V V1.4
  • Nízký hluk
  • Nadproudová ochrana
  • Ochrana proti přehřátí
  • Ochrana před vysokým napětím
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model FSP550-50ABA
Formát ATX
PFC Aktivní PFC
Ventilátor 120 mm
Rozměry 140 x 150 x 86 mm
Vstupní napětí 90-264 Vac
Frekvence 47-63 Hz
Výkon 550 W
Certifikace 80PLUS 80PLUS Gold
Konektory 1x 24 pin MB