Fortron zdroj 460 W FSP460- 70PFL (SK) 85+, industrial
Výrobce: Fortron
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 368473
Typové označení výrobce : 9PA4604401
dodací lhůta : Na dotaz
FSP/Fortron FSP460-70PFL (SK) 85+, bulk, 460W, industrial
Další výhodou je menší spotřeba v režimu spánku a rychlejší čas potřebný k probuzení.
Technická specifikace:
  • Skutečných 460 W
  • Full Range
  • Aktivní PFC filtr
  • Rozměry 150x86x140 (šxvxh mm)
  • Vysoká účinnost
  • MTBF 100.000 hodin při 25 °C
  • Vypínač napájení
  • Bulkové balení
Konektory:
  • 20+4 pin do MB
  • P4 (12V) konektor