Fortron zdroj 350 W FSP350- 51AAC 80PLUS BRONZE 230V EU, bulk, černá
Výrobce: Fortron
Dostupnost: 1 je skladem
Kód: 368627
Typové označení výrobce : 9PA350D803
GTIN (EAN): 4713224523304
dodací lhůta : 1-2 dny
FSP/Fortron FSP350-51AAC 80PLUS BRONZE 230V EU, bulk, 350W, black
ATX zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ s výkonem 350 W. Pro dlouhodobě spolehlivý provoz je zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ vybavený 120mm ventilátorem. Přívod energie je možné zastavit pomocí vestavěného vypínače.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model FSP350-51AAC
Formát ATX
PFC Aktivní PFC
Ventilátor 120 mm
Rozměry 140 x 150 x 86 mm
Frekvence 50-60 Hz
Výkon 350 W
Certifikace 80PLUS 80PLUS Bronze
Konektory 1x 20+4 Pin MB
1x CPU 4 Pin
3x SATA
2x MOLEX
1x Floppy 4 Pin