Fortron zdroj 350 W FSP350- 50EGN 80PLUS GOLD, bulk
Výkon zdroje (W):350; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Fortron
Dostupnost: 2 je skladem
Kód: 368630
Typové označení výrobce : 9PA350DJ01
GTIN (EAN): 4713224524998
dodací lhůta : 1-2 dny
FSP/Fortron FSP350-50EGN 80PLUS GOLD, bulk, 350W
  • Skutečných 350 W
  • Certifikace 80PLUS GOLD
  • Vyhovuje direktivě EuP
  • Připraven pro Energy Star 6.1
  • Kompatibilní s platformou Haswell
  • Splňuje požadavky direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W)
  • Aktivní PFC filtr
  • Vypínač napájení
  • 120 mm tichý ventilátor
  • Full Range
  • Funkce low noise
  • Vyhovuje normám UL, VDE, IEC, TUV, CE a dalším
  • Vyhovuje nové normě EN 62368
  • MTBF 100.000 hodin při 25 °C
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model FSP350-50EGN
Formát ATX
PFC Aktivní PFC
Ventilátor 120 mm
Rozměry 150 x 140 x 86 mm
Účinnost 90%
Výkon 350 W
Zabezpečení OCP, OVP, OPP, SCP, OTP
Konektory 1x 24 pin MB