CHIEFTEC zdroj SteelPower Series 650 W, BDK- 650FC, 80+ Bronze
Výkon zdroje (W):650; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022660
Typové označení výrobce : BDK-650FC
GTIN (EAN): 753263077424
dodací lhůta : Na dotaz
SteelPower SERIES
  • účinnosť s certifikátom 80 PLUS Bronze
  • Plne modulárny manažment káblov
  • Polomostový LLC menič s technológiou DC-DC
  • Prémiové japonské kondenzátory
  • Ventilátor FDB 12 cm
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model Steel Power
Článok č. BDK-650FC
EAN kód 0753263077424
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 1.65 kg / 2.2 kg
Vstup striedavého prúdu 100-240V / 8.0A
Frekvencia 47 - 63 Hz
+5V 20.0A
+3.3 V 20.0A
+5 V & +3.3 V v kombinácii 110W
+12 V1 54.0 A
+12V2 -
+12V1, +12V2 spolu 648W
p.F. >0,9
-12 V 0,3A / 3,6W
+ 5VBS 2,5 A / 12,5 W
Maximálny výkon 650W
Konektory
20+4 PIN ATX 1
8 PINOV EPS (4+4) 2
8 PIN PCIe (6+2) 4
sATA 6
MOLEX 3/1
Dĺžka kábla (mm)
20+4 PIN ATX 650
8 PINOV EPS (4+4) 600/150
8 PIN PCIe (6+2) 2 x 500/150
SATA 2x 500/150/150
MOLEX / FLOPPY 500/150/150/150
Funkcie
Verzia ATX12V ATX 12V 2.3
Účinnosť 80 PLUS Bronze
Rozmery (D x Š x V) 140 x 150 x 86 mm
PFC Aktívny PFC (0,9)
Ventilátor 120mm tichý ventilátor FDB