CHIEFTEC zdroj Polaris Series, PPS- 550FC, 550 W, ATX- 12V V.2.4, PS2, 12cm fan, Active PFC, Modular, 80+ Gold
Výkon zdroje (W):550; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022592
Typové označení výrobce : PPS-550FC
GTIN (EAN): 753263076427
dodací lhůta : Na dotaz
PPS-550FC
  • účinnosť s certifikátom 80 PLUS Gold
  • Plne modulárny manažment káblov
  • Konštrukcia s vysokou hustotou výkonu pre kompaktné rozmery
  • LLC polomostový menič s technológiou DC-to-DC
Vďaka veľkosti len 140 mm na dĺžku a plne modulárnemu manažmentu káblov sa séria Polaris ľahko inštaluje do akéhokoľvek systému pre štandardné zdroje ATX. Káble s dĺžkou 650 mm zaručujú, že tieto napájacie zdroje možno použiť aj vo veľkých stavbách. Či už je potrebné malé puzdro PSU pre kompaktný systém, alebo dlhšie káble pre veľké systémy, sérii Polaris môžete dôverovať, že svoju prácu vykoná s najvyšším výkonom a účinnosťou.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
VÝKON
Model Polaris 550W
Článok č. PPS-550FC
EAN kód 0753263076427
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 2.025 kg / 2.330 kg
Vstup striedavého prúdu 100-240V / 8.0A
Frekvencia 50-60 Hz
+5V 20A
+3,3V 20A
+5 V a +3,3 V kombinácia 105W
+12V 1 45.8A / 550W
+12V 2 -
+12V 1 a +12V 2 spolu -
P.F. >0,9
-12V 0,3A / 3,6W
+5VsB 3.0A / 15W
Maximálny výkon 550W
8 PINOV EPS (4+4) 2
8 PIN PCIe (6+2) 2
SATA 6
MOLEX 3
FLOPPY 1
DĹŽKA KÁBLA
20+4PIN ATX 650
8 PINOV EPS (4+4) 650/150
8 PIN PCIe (6+2) 500/150
SATA 2x 450/150/150
MOLEX 450/150/150/150
FLOPPY Molex
FUNKCIE
Špecifikácia ATX 12V 2.4
Faktor formy PS II
Účinnosť 80 PLUS Gold
Rozmery (DxŠxV) 140 mm x 150 mm x 87 mm
Ventilátor 120 mm tichý ventilátor