CHIEFTEC zdroj Polaris Series, PPS- 1050FC, 1050 W, Fully modular, 80+ Gold
Výkon zdroje (W):1050; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022656
Typové označení výrobce : PPS-1050FC
GTIN (EAN): 753263077363
dodací lhůta : Na dotaz
POLARIS SERIES
  • účinnosť s certifikátom 80 PLUS Gold
  • Plne modulárny manažment káblov
  • LLC Polomostový konvertor s technológiou DC-DC
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model POLARIS 1050W
Článok č. PPS-1050FC
EAN kód 0753263077363
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 2.6 kg / 3.4 kg
Vstup striedavého prúdu 100 - 240 V / 15A
Frekvencia 50 - 60 Hz
+5V 22 A
+3.3 V 22 A
+5 V & +3.3 V v kombinácii 120 W
+12 V1 87.5 A
+12V2 -
+12V1, +12V2 spolu 1050 W
p.F. >0.9
-12 V 0.3 A / 3.6 W
+ 5VBS 3.0 A / 15 W
Maximálny výkon 1050 W
Konektory
20+4 PIN ATX 1
8 PINOV EPS (4+4) 2
8 PIN PCIe (6+2) 6
sATA 12
MOLEX 4
Dĺžka kábla (mm)
20+4 PIN ATX 650
8 PINOV EPS (4+4) 2 x 650
8 PIN PCIe (6+2) 2 x 600/100
SATA 3 x 550/100/100/100
MOLEX / FLOPPY 550/100/100/100
Funkcie
Verzia ATX12V ATX 12V 2.3
Účinnosť 80+ Zlato
Rozmery (D x Š x V) 160 x 150 x 86 mm
PFC Aktívny PFC
Ventilátor 140 mm tichý ventilátor