CHIEFTEC zdroj Photon Series, CTG- 750C- RGB, 750 W, 12cm RGB fan, Active PFC, Modular, Retail, 85+
Výkon zdroje (W):750; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:85+; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:RGB
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022581
Typové označení výrobce : CTG-750C-RGB
GTIN (EAN): 753263075925
dodací lhůta : Na dotaz
Podporuje všetky renomované synchronizačné systémy RGB
- Dúhový ventilátor RGB s adresovateľným konektorom LED +5 V
- Vysoký výkon (85 % účinnosť. @230V) RGB Gaming
Vysoko inovatívna séria Photon je určená pre hráčov a nadšencov, ktorí hľadajú maximálnu silu, dlhú životnosť, výkon a samozrejme RGB bleskové efekty, a to všetko za veľmi prijateľnú cenu. Adresovateľný konektor +5 V LED zdroja ponúka extrémne širokú škálu režimov a efektov osvetlenia, podporuje všetky renomované systémy synchronizácie osvetlenia RGB, ako sú ASUS™ AURA SYNC, MSI™ MYSTIC LIGHT SYNC, ASROCK™ POLYCHROME SYNC a GIGABYTE™ RGB FUSION.
séria Photon okrem toho poskytuje obrovské množstvo preddefinovaných a na MB nezávislých režimov a efektov osvetlenia, ktoré sa nastavujú pomocou tlačidla na zadnej strane zdroja, zatiaľ čo minútový prepínač, rovnako umiestnený na zadnej strane zdroja, umožňuje voľbu medzi ovládaním M/B RGB (ak je k dispozícii) alebo integrovanými režimami a efektmi. Vďaka modulárnym káblom a súvisiacemu veľkému množstvu konektorov, účinnosti 85 % pri 230 V a vysoko konkurenčnej cene sa modely série Photon vyznačujú dokonalými hernými riešeniami RGB.
Výkon
Model Photon 750W
Článok č. CTG-750C-RGB
EANkód 0753263075925
Gewicht (netto/brutto) 2,15 kg / 2,55 kg
Vstup striedavého prúdu 230V / 6,3A
Frekvencia 50 Hz
+5V 22A
+3,3V 22A
+5 V a +3,3 V kombinácia 130W
+12V1 30A
+12V2 30A
+12V 1 a +12V 2 spolu 675W
P.F. >0,9
-12V 0,3A / 3,6W
+5VsB 2,5 A / 12,5 W
Maximálny výkon 750W
Konektory
24PIN ATX 1
8 PINOV EPS (4+4) 1
8 PIN PCIe (6+2) 4
SATA 6
MOLEX 4
FLOPPY 2
+5V RGB LED 1
Dĺžka kábla
24PIN ATX 550
8 PINOV EPS (4+4) 600
8 PIN PCIe (6+2) 2x 550/150
SATA 2x 450/150/150
MOLEX 2x 450/150/150
FLOPPY Molex
+5V RGB LED 600/100
Funkcie
Specifikácia ATX 12V 2.3
Faktor formy PS II
Účinnosť >85%
Režimy blesku 17x integrovaných dynamických režimov
Rozmery (DxŠxV) 140 mm x 150 mm x 87 mm
PFC Aktívny PFC (0,9) (len 230 V)
Ventilátor 120 mm tichý ventilátor RGB Rainbow