CHIEFTEC zdroj Photon Gold, GDP- 750C- RGB, 750 W, ATX- 12V V.2.3/ EPS- 12V, PS- 2, 14cm RGB fan, >90%
Výkon zdroje (W):750; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:90+; Podsvícení:RGB
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022583
Typové označení výrobce : GDP-750C-RGB
GTIN (EAN): 753263075901
dodací lhůta : Na dotaz
Podporuje všetky renomované synchronizačné systémy RGB
- Dúhový ventilátor RGB s adresovateľným konektorom LED +5 V
- Vysoký výkon (90 % účinnosť. @230V) RGB Gaming
Vysoko inovatívna séria Photon GOLD je určená pre hráčov a nadšencov, ktorí hľadajú maximálnu silu, dlhú životnosť, výkon a samozrejme RGB bleskové efekty, a to všetko za veľmi dostupnú cenu. Adresovateľný konektor +5 V LED zdroja ponúka extrémne širokú škálu režimov a efektov osvetlenia, podporuje všetky renomované systémy synchronizácie osvetlenia RGB, ako sú ASUS™ AURA SYNC, MSI™ MYSTIC LIGHT SYNC, ASROCK™ POLYCHROME SYNC a GIGABYTE™ RGB FUSION.
séria Photon GOLD navyše poskytuje obrovské množstvo preddefinovaných a od MB nezávislých režimov a efektov osvetlenia, ktoré sa nastavujú pomocou tlačidla na zadnej strane zdroja, zatiaľ čo minútový prepínač, rovnako umiestnený na zadnej strane zdroja, umožňuje výber medzi ovládaním M/B RGB (ak je k dispozícii) alebo integrovanými režimami a efektmi. Vďaka obrovskému množstvu mimoriadne dlhých káblov a účinnosti 90 % pri 230 V sa modely série Photon GOLD vyznačujú ako dokonalé herné riešenia RGB.
Výkon
Model Photon Gold 750W
Článok č. GDP-750C-RGB
EANkód 0753263075901
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 2,3 kg/ 2,6 kg
Vstup striedavého prúdu 200-240 V / 5 A
Frekvencia 47 - 63 Hz
+5V 22A
+3,3V 22A
+5 V a +3,3 V kombinácia 120W
+12V1 62A / 744W
+12V2 -
+12V 1 a +12V 2 spolu -
P.F. >0,9
-12V 0,3A / 3,6W
+5VsB 2,5 A / 12,5 W
Maximálny výkon 750W
Konektory
20+4PIN ATX 1
8 PINOV EPS (4+4) 1
8 PIN PCIe (6+2) 4
SATA 8
MOLEX 3
FLOPPY 1
+5V RGB LED 1
Dĺžka kábla
20+4PIN ATX 550
8 PINOV EPS (4+4) 550
8 PIN PCIe (6+2) 2x 550/150
SATA 2x 550/150/150/150
MOLEX 550/150/150/150
FLOPPY Molex
+5V RGB LED 550
Funkcie
Specifikácia ATX 12V 2.3
Faktor formy PS II
Účinnosť >90%
Režimy blesku 14x integrovaných dynamických režimov
Rozmery (DxŠxV) 160 mm x 150 mm x 87 mm
PFC Aktívny PFC (0,9) (len 230 V)
Ventilátor 140 mm tichý ventilátor RGB Rainbow