CHIEFTEC zdroj Chieftronic PowerUp GPX- 650FC, 650 W ATX, 80PLUS GOLD, cable- mgt, retail
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022611
Typové označení výrobce : GPX-650FC
GTIN (EAN): 753263077189
dodací lhůta : Na dotaz
GPX-650FC
- 5-ročná záruka
konštrukcia s vysokou hustotou výkonu umožňuje tejto sérii dodávať až 850 W výkonu v kompaktných rozmeroch s celkovou dĺžkou len 14 cm, pričom dosahuje účinnosť certifikovanú podľa normy 80 PLUS Gold. Kompaktné rozmery v kombinácii s plne modulárnym manažmentom káblov umožňujú pohodlné použitie série PowerUp v menších zostavách, kde je potrebný krátky zdroj napájania, zatiaľ čo dlhé, ploché, čierne káble podporujú zostavy aj vo veľmi
veľkých herných skriniach.
ŠPECIFIKÁCIE:
Výkon
Model PowerUp 650W
Článok č. GPX-650FC
EANkód 0753263077189
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 2.2 kg / 2.75 kg
Vstup striedavého prúdu 100 - 240V / 10.0A
Frekvencia 47 - 63 Hz
+5V 20A
+3,3V 20A
+5 V a +3,3 V kombinácia 100W
+12V
54A/ 648W
-12V 0.3A / 3.6W
+5VsB 2.5A / 12.5W
Maximálny výkon 650W
8 PINOVÝ PROCESOR (4+4) 2
8 PIN PCIe (6+2) 2
SATA 9
8 PINOVÝ PROCESOR (4+4) 650/150
8 PIN PCIe (6+2) 2x 500
SATA 3x 500/150/150
Funkcie
Verzia ATX 12V v2.53
Účinnosť 80 PLUS Gold
Rozmery (DxŠxV) 140 mm x 150 mm x 86 mm
PFC Aktívny PFC
Ventilátor 120 mm tichý ventilátor