CHIEFTEC zdroj Chieftronic PowerUp GPX- 550FC, 550 W ATX, 80PLUS GOLD, cable- mgt, retail
Výkon zdroje (W):550; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022610
Typové označení výrobce : GPX-550FC
GTIN (EAN): 753263077172
dodací lhůta : Na dotaz
GPX-550FC
- účinnosť s certifikátom 80 PLUS Gold
- Plne modulárny manažment káblov
- Celomostový prevodník LLC s technológiou DC-to-DC
- Nízke zvlnenie a prísna regulácia napätia
- 5-ročná záruka
konštrukcia s vysokou hustotou výkonu umožňuje tejto sérii dodávať až 850 W výkonu v kompaktných rozmeroch s celkovou dĺžkou len 14 cm, pričom dosahuje účinnosť certifikovanú podľa normy 80 PLUS Gold. Kompaktné rozmery v kombinácii s plne modulárnym manažmentom káblov umožňujú pohodlné použitie série PowerUp v menších zostavách, kde je potrebný krátky zdroj napájania, zatiaľ čo dlhé, ploché, čierne káble podporujú zostavy aj vo veľmi
veľkých herných skriniach.
Výkon
Model PowerUp 550W
Článok č. GPX-550FC
EANkód 0753263077172
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 2.15 kg / 2.7 kg
Vstup striedavého prúdu 100 - 240V / 8.0A
Frekvencia 47 - 63 Hz
+5V 20A
+3,3V 20A
+5 V a +3,3 V kombinácia 100W
+12V
45.5A/546W
-12V 0.3A / 3.6W
+5VsB 2.5A / 12.5W
Maximálny výkon 550W
Konektory
20+4PIN ATX 1
8 PINOVÝ PROCESOR (4+4) 2
8 PIN PCIe (6+2) 2
SATA 6
MOLEX 3
FLOPPY 1
Dĺžka kábla
20+4PIN ATX 650
8 PINOVÝ PROCESOR (4+4) 650/150
8 PIN PCIe (6+2) 2x 500
SATA 2x 500/150/150
MOLEX 500/150/150/150
FLOPPY Molex
Funkcie
Verzia ATX 12V v2.53
Účinnosť 80 PLUS Gold
Rozmery (DxŠxV) 140 mm x 150 mm x 86 mm
PFC Aktívny PFC
Ventilátor 120 mm tichý ventilátor