CHIEFTEC zdroj Chieftronic GPU- 650FC, 650 W, PFC, 14cm fan, 80+ Gold
Výkon zdroje (W):650; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1022567
Typové označení výrobce : GPU-650FC
GTIN (EAN): 753263076076
dodací lhůta : Na dotaz
CHIEFTEC GPU-650FC
  • Plne modulárny manažment káblov
  • účinnosť 80 PLUS Gold
  • Prémiové japonské kondenzátory pre minimálne zvlnenie
  • Kvalitná povrchová úprava skrine s pútavým dizajnom filtra ventilátora
Séria Chieftronic PowerPlay vychádza z dlhoročných skúseností spoločnosti Chieftec s vývojom špičkových napájacích zdrojov a kombinuje špičkové parametre, ako sú 80 PLUS Gold (pri 550 W, 650 W, 750 W) a 80 PLUS Platinum (pri 850 W, 1050 W), prémiové japonské kondenzátory pre nízke zvlnenie a atraktívny dizajn filtra ventilátora, aby ponúkla atraktívny zdroj napájania pre používateľov, ktorí chcú skutočne špičkový produkt.
Séria PowerPlay sa vyznačuje robustnou konštrukciou a meria len 160 mm, takže sa pohodlne zmestí do takmer každého systému podporujúceho zdroje napájania formátu ATX a ponecháva dostatok priestoru na jednoduché vedenie káblov.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
VÝKON
Model PowerPlay 650W
Článok č. GPU-650FC
EAN kód 0753263076076
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 2.36 kg / 2.77 kg
Vstup striedavého prúdu 100 - 240V / 10.0A
Frekvencia 47 - 63 Hz
+5V 22A
+3,3V 22A
+5 V a +3,3 V kombinácia -
+12V 1 54.2A / 650.4W
+12V 2 -
+12V 1 a +12V 2 spolu -
P.F. >0,9
-12V 0,3A / 3,6W
+5VsB 3,0A / 15W
Maximálny výkon 650W
KONEKTORY
20+4PIN ATX 1
8 PINOV EPS (4+4) 1
8 PIN PCIe (6+2) 4
SATA 9
20+4PIN ATX 600
8 PINOV EPS (4+4) 700
8 PIN PCIe (6+2) 2x 600/150
SATA 3x 800/150/150
FUNKCIE
Špecifikácia ATX 12V 2.3
Faktor formy PS II
Účinnosť 80 PLUS Gold
Rozmery (DxŠxV) 160 mm x 150 mm x 86 mm
PFC Aktívny PFC
Ventilátor 140 mm tichý ventilátor